Biofinity Multifocal - Porovnejte Ceny

Biofinity Multifocal
(4)

Porovnejte ceny od 426 Kč do 499 Kč.

Cena je spočítána na měsíc (2 čočky).

Porovnejte ceny od 426 Kč do 499 Kč. Cena je spočítána na měsíc (2 čočky).

Historie cen

Nejnižší cena během posledních 11 měsíců je 400 Kč za měsíc.

Aktuálně je nejnižší cena 426 Kč za měsíc.

Jak koupit kontaktní čočky online?

Pokud jste ještě nikdy nekoupili kontaktní čočky online, můžete sledovat náš jednoduchý průvodce: jak koupit multifokální kontaktní čočky online pro presbyopii.

Informace o ceně

Porovnejte ceny mezi 2 obchody a baleními s 3 nebo 6 kontaktními čočkami. Nyní je nejnižší měsíční cena 426 Kč a nejvyšší je 499 Kč. Ušetřete až 15%.

Kupte si Biofinity Multifocal online za nejlepší a nejnižší cenu. Vždy najdeme pro vás nejnižší cenu. Děláme to tím, že neustále sledujeme nejlepší nabídky online.

Biofinity Multifocal se prodává v krabicích po 3 nebo 6 kontaktních čočkách.

Informace o produktu

 • Název
  Biofinity Multifocal
 • Doba nošení
  Měsíční čočka
 • Typ
  Multifokální kontaktní čočka
 • Výrobce
  CooperVision
 • Materiál
  Comfilcon A
 • Obsah vody
  48 %
 • Přenos kyslíku
  142 Dk/t
 • Lze nosit při spánku
  Ano
 • UV filtr
  Ne
 • Rozsah dioptrií
  -10 do 6
 • Průměr čočky
  14
 • BC
  8.6
Přečtěte si více na webových stránkách výrobce: https://coopervision.com/.

Doprava

Všechny obchody uvedené na této stránce dodávají do Česká republika. Typická doba dodání je 1-3 dny, zatímco některé obchody mohou trvat až 3-7 dní. Přesný čas dodání najdete na webových stránkách obchodu. Pokud potřebujete rychlé dodání kontaktních čoček, existují obchody, které tuto službu nabízejí.

Popis

Biofinity Multifocal jsou kontaktní čočky od výrobce CooperVision. Tyto multifokální čočky jsou vyrobeny z Comfilcon A a mají vysokou propustnost kyslíku, konkrétně 142 Dk/t. Pohodlí při nošení je zaručeno díky vodnímu obsahu 48% a technologii Aquaform, která umožňuje udržet čočku hydratovanou a zamezuje jejímu vysychání.

Čočky Biofinity Multifocal jsou vhodné pro osoby s presbyopií, což je vada oka ztěžující soustředění pohledu na blízké objekty. Díky technologii Balanced Progressive od CooperVision, kladou Biofinity Multifocal důraz na ostré vidění na všechny vzdálenosti. Čočky lze používat nepřetržitě až po dobu 30 dní.

Významným rysem těchto kontaktních čoček je jedinečná technologie Aquaform. Ta kombinuje materiály tak, že zámky vodu přímo do čočky. Díky tomu je propustnost kyslíku vysoká, čočky zůstávají vlhké, měkké a pružné. Biofinity Multifocal jsou určeny pro denní nošení, ale jsou také vhodné pro občasné spánky nebo prodloužené nošení.

Podtrhnuto a sečteno, Biofinity Multifocal jsou kvalitní čočky s dobře zaoblenými vlastnostmi, které poskytují vysoký komfort a vynikající vizuální kvalitu pro své nositele.

Doba nošení

Biofinity Multifocal je měsíční čočka. Měsíční čočky, známé také jako 30-denní čočky, se nosí po dobu 30 dní. Některé mohou být nošeny i během spánku.

Typ kontaktní čočky

Biofinity Multifocal je multifokální kontaktní čočka. Multifokální kontaktní čočky, známé také jako progresivní čočky, jsou určeny pro ty, kteří trpí presbyopií (věkem související dalekozrakost).

Recenze

Biofinity Multifocal má průměrné hodnocení 4,2 na základě 4 recenzí. Klikněte zde pro odeslání recenze.

Další varianty

Doporučení pro vás

Další vyhledávání