Biofinity XR Toric - Porovnejte Ceny

Biofinity XR Toric
(3)

Porovnejte ceny od 669 Kč do 733 Kč.

Cena je spočítána na měsíc (2 čočky).

Porovnejte ceny od 669 Kč do 733 Kč. Cena je spočítána na měsíc (2 čočky).

Historie cen

Nejnižší cena během posledních 11 měsíců je 669 Kč za měsíc.

Aktuálně je nejnižší cena 669 Kč za měsíc.

Jak koupit kontaktní čočky online?

Pokud jste ještě nikdy nekoupili kontaktní čočky online, můžete sledovat náš jednoduchý průvodce: jak koupit torické kontaktové čočky online pro astigmatismus.

Informace o ceně

Porovnejte ceny mezi 3 obchody a baleními s 3 nebo 6 kontaktními čočkami. Nyní je nejnižší měsíční cena 669 Kč a nejvyšší je 733 Kč. Ušetřete až 9%.

Kupte si Biofinity XR Toric online za nejlepší a nejnižší cenu. Vždy najdeme pro vás nejnižší cenu. Děláme to tím, že neustále sledujeme nejlepší nabídky online.

Biofinity XR Toric se prodává v krabicích po 3 nebo 6 kontaktních čočkách.

Informace o produktu

 • Název
  Biofinity XR Toric
 • Doba nošení
  Měsíční čočka
 • Typ
  Torická kontaktní čočka
 • Výrobce
  CooperVision
 • Materiál
  Comfilcon A
 • Obsah vody
  48 %
 • Přenos kyslíku
  116 Dk/t
 • Lze nosit při spánku
  Ano
 • UV filtr
  Ne
 • Rozsah dioptrií
  -20 do 20
 • Průměr čočky
  14.5
 • BC
  8.7
Přečtěte si více na webových stránkách výrobce: https://coopervision.com/.

Doprava

Všechny obchody uvedené na této stránce dodávají do Česká republika. Typická doba dodání je 1-3 dny, zatímco některé obchody mohou trvat až 3-7 dní. Přesný čas dodání najdete na webových stránkách obchodu. Pokud potřebujete rychlé dodání kontaktních čoček, existují obchody, které tuto službu nabízejí.

Popis

Biofinity XR Toric od CooperVision jsou kontaktní čočky vyrobené z silikon-hydrogelového materiálu Comfilcon A. Tyto čočky jsou navrženy pro nápravu astigmatismu dokonce i v jeho výrazných formách. Vynikají vysokou propustností pro kyslík (116 Dk/t) a obsahují 48% vody.

S využitím inovativní Aquaform® technologie dokáže tento typ čoček udržovat vlhkost uvnitř materiálu čočky a zároveň umožňuje průchod velkého množství kyslíku. Tato technologie přispívá k pohodlí a flexibilitě čoček, a to i při dlouhodobém nošení.

Čočky Biofinity XR Toric jsou určeny pro denní nošení a mají životnost 30 dnů. Nicméně, jsou také vhodné pro občasné spaní nebo prodloužené nošení. Pravidelné a dlouhodobé nošení v noci by však mělo být vždy konzultováno s očním specialistou.

Speciální Optimalizovaná torická geometrie čočky™ zaručuje, že se čočky přizpůsobí oku a jsou vždy správně orientovány. Tento design čočky přináší tři klíčové benefity pro uživatele s astigmatismem: ostré a jasné vidění, stabilní přilnutí a komfort nošení po celý den.

Doba nošení

Biofinity XR Toric je měsíční čočka. Měsíční čočky, známé také jako 30-denní čočky, se nosí po dobu 30 dní. Některé mohou být nošeny i během spánku.

Typ kontaktní čočky

Biofinity XR Toric je torická kontaktní čočka. Torické kontaktní čočky, známé také jako astigmatické čočky, jsou určeny pro ty, kteří mají astigmatismus.

Recenze

Biofinity XR Toric má průměrné hodnocení 4 na základě 3 recenzí. Klikněte zde pro odeslání recenze.

Další varianty

Doporučení pro vás