Biofinity XR - Porovnejte Ceny

Biofinity XR
(3)

Porovnejte ceny od 288 Kč do 319 Kč.

Cena je spočítána na měsíc (2 čočky).

Porovnejte ceny od 288 Kč do 319 Kč. Cena je spočítána na měsíc (2 čočky).

Historie cen

Nejnižší cena během posledních 11 měsíců je 288 Kč za měsíc.

Aktuálně je nejnižší cena 288 Kč za měsíc.

Jak koupit kontaktní čočky online?

Pokud jste ještě nikdy nekoupili kontaktní čočky online, můžete sledovat náš jednoduchý průvodce: jak koupit kontaktní čočky online.

Informace o ceně

Porovnejte ceny mezi 3 obchody a baleními s 3 nebo 6 kontaktními čočkami. Nyní je nejnižší měsíční cena 288 Kč a nejvyšší je 319 Kč. Ušetřete až 10%.

Kupte si Biofinity XR online za nejlepší a nejnižší cenu. Vždy najdeme pro vás nejnižší cenu. Děláme to tím, že neustále sledujeme nejlepší nabídky online.

Biofinity XR se prodává v krabicích po 3 nebo 6 kontaktních čočkách.

Informace o produktu

 • Název
  Biofinity XR
 • Doba nošení
  Měsíční čočka
 • Výrobce
  CooperVision
 • Materiál
  Comfilcon A
 • Obsah vody
  48 %
 • Přenos kyslíku
  128 Dk/t
 • Lze nosit při spánku
  Ano
 • UV filtr
  Ne
 • Rozsah dioptrií
  -20 do 15
 • Průměr čočky
  14
 • BC
  8.6
Přečtěte si více na webových stránkách výrobce: https://coopervision.com/.

Doprava

Všechny obchody uvedené na této stránce dodávají do Česká republika. Typická doba dodání je 1-3 dny, zatímco některé obchody mohou trvat až 3-7 dní. Přesný čas dodání najdete na webových stránkách obchodu. Pokud potřebujete rychlé dodání kontaktních čoček, existují obchody, které tuto službu nabízejí.

Popis

Biofinity XR jsou kontaktní čočky na měsíc vyrobené z materiálu Comfilcon A naplněné vodou v množství 48% a vyráběné společností CooperVision. Tyto čočky se vyznačují vysokou průzračností pro kyslík, a to konkrétně 128 Dk/t.

Čočky Biofinity XR jsou určeny pro korekci vysokého krátkozrakosti a dalekozrakosti, a jsou proto vyráběny v rozsahu vysokých plus a minus dioptrií. Jejich výhodou je AQUAFORM™ technologie, díky níž je možné dosáhnout vysoké propustnosti kyslíku při zároveň udržení vlhkosti čočky.

Biocompatibility XR má speciální neiontový materiál, na jehož povrch se téměř neváže žádné proteiny. Díky jejich hladkému a dokonale vlhkému povrchu jsou čočky schopny výrazně snížit ukládání lipidových zbytků. Intenzivnější osvětlení nepředstavuje problém díky asférické přední ploše.

Tyto čočky jsou určeny pro denní nošení, ale jsou také vhodné pro občasné noční nebo prodloužené nošení. Mohou být nošeny nepřetržitě po dobu 30 dní a 29 nocí, ovšem způsob nošení by měl vždy schválit oční specialista.

Doba nošení

Biofinity XR je měsíční čočka. Měsíční čočky, známé také jako 30-denní čočky, se nosí po dobu 30 dní. Některé mohou být nošeny i během spánku.

Recenze

Biofinity XR má průměrné hodnocení 4 na základě 3 recenzí. Klikněte zde pro odeslání recenze.

Další varianty

Doporučení pro vás

Další vyhledávání