PureVision 2 HD - Porovnejte Ceny

PureVision 2 HD
(4)

Porovnejte ceny od 166 Kč do 219 Kč.

Cena je spočítána na měsíc (2 čočky).

Porovnejte ceny od 166 Kč do 219 Kč. Cena je spočítána na měsíc (2 čočky).

Historie cen

Nejnižší cena během posledních 11 měsíců je 158 Kč za měsíc.

Aktuálně je nejnižší cena 166 Kč za měsíc.

Jak koupit kontaktní čočky online?

Pokud jste ještě nikdy nekoupili kontaktní čočky online, můžete sledovat náš jednoduchý průvodce: jak koupit kontaktní čočky online.

Informace o ceně

Porovnejte ceny mezi 3 obchody a baleními s 3 nebo 6 kontaktními čočkami. Nyní je nejnižší měsíční cena 166 Kč a nejvyšší je 219 Kč. Ušetřete až 24%.

Kupte si PureVision 2 HD online za nejlepší a nejnižší cenu. Vždy najdeme pro vás nejnižší cenu. Děláme to tím, že neustále sledujeme nejlepší nabídky online.

PureVision 2 HD se prodává v krabicích po 3 nebo 6 kontaktních čočkách.

Informace o produktu

 • Název
  PureVision 2 HD
 • Doba nošení
  Měsíční čočka
 • Výrobce
  Bausch + Lomb
 • Materiál
  Balafilcon A
 • Obsah vody
  36 %
 • Přenos kyslíku
  130 Dk/t
 • Lze nosit při spánku
  Ano
 • UV filtr
  Ne
 • Rozsah dioptrií
  -12 do 6
 • Průměr čočky
  14
 • BC
  8.6
Přečtěte si více na webových stránkách výrobce: https://www.bausch.com/.

Doprava

Všechny obchody uvedené na této stránce dodávají do Česká republika. Typická doba dodání je 1-3 dny, zatímco některé obchody mohou trvat až 3-7 dní. Přesný čas dodání najdete na webových stránkách obchodu. Pokud potřebujete rychlé dodání kontaktních čoček, existují obchody, které tuto službu nabízejí.

Popis

Kontaktní čočky PureVision 2 HD jsou výrobkem renomované společnosti Bausch + Lomb. Tyto čočky jsou vyrobeny z materiálu Balafilcon A a mají obsah vody 36%. Díky asférickému povrchu poskytují ostré a jasné vidění, dokonce i za slabého osvětlení, čímž nabízí uživatelům sebevědomí po celý den.

Čočky PureVision 2 HD jsou také vysoce propustné pro kyslík s permeabilitou 130 Dk/t, což prospívá zdraví očí uživatelů. Navíc výrobce (po dohodě s očním specialistou) doporučuje prodloužené nošení těchto čoček s měsíčním plánem výměny.

Jednou z vynikajících vlastností těchto čoček je technologie ComfortMoist, která přidává bohatou vlhkost na povrch čočky, takže čočky PureVision 2 HD poskytují vynikající pohodlí po celý den. A navzdory jejich výjimečné tenkosti jsou snadno manipulovatelné.

PureVision 2 HD jsou tedy ve všech ohledech skvělými měsíčními kontaktními čočkami.

Doba nošení

PureVision 2 HD je měsíční čočka. Měsíční čočky, známé také jako 30-denní čočky, se nosí po dobu 30 dní. Některé mohou být nošeny i během spánku.

Recenze

PureVision 2 HD má průměrné hodnocení 4,2 na základě 4 recenzí. Klikněte zde pro odeslání recenze.

Další varianty

Doporučení pro vás