Air Optix Plus Hydraglyde - Porovnejte Ceny

Air Optix Plus Hydraglyde
(2)

Porovnejte ceny od 182 Kč do 279 Kč.

Cena je spočítána na měsíc (2 čočky).

Porovnejte ceny od 182 Kč do 279 Kč. Cena je spočítána na měsíc (2 čočky).

Historie cen

Nejnižší cena během posledních 11 měsíců je 176 Kč za měsíc.

Aktuálně je nejnižší cena 182 Kč za měsíc.

Jak koupit kontaktní čočky online?

Pokud jste ještě nikdy nekoupili kontaktní čočky online, můžete sledovat náš jednoduchý průvodce: jak koupit kontaktní čočky online.

Informace o ceně

Porovnejte ceny mezi 4 obchody a baleními s 3 nebo 6 kontaktními čočkami. Nyní je nejnižší měsíční cena 182 Kč a nejvyšší je 279 Kč. Ušetřete až 35%.

Kupte si Air Optix Plus Hydraglyde online za nejlepší a nejnižší cenu. Vždy najdeme pro vás nejnižší cenu. Děláme to tím, že neustále sledujeme nejlepší nabídky online.

Air Optix Plus Hydraglyde se prodává v krabicích po 3 nebo 6 kontaktních čočkách.

Informace o produktu

 • Název
  Air Optix Plus Hydraglyde
 • Doba nošení
  Měsíční čočka
 • Výrobce
  Alcon
 • Materiál
  Lotrafilcon B
 • Obsah vody
  33 %
 • Přenos kyslíku
  138 Dk/t
 • Lze nosit při spánku
  Ne
 • UV filtr
  Ne
 • Rozsah dioptrií
  -12 do 8
 • Průměr čočky
  14.2
 • BC
  8.6
Přečtěte si více na webových stránkách výrobce: https://www.alcon.com/.

Doprava

Všechny obchody uvedené na této stránce dodávají do Česká republika. Typická doba dodání je 1-3 dny, zatímco některé obchody mohou trvat až 3-7 dní. Přesný čas dodání najdete na webových stránkách obchodu. Pokud potřebujete rychlé dodání kontaktních čoček, existují obchody, které tuto službu nabízejí.

Popis

Air Optix Plus Hydraglyde jsou inovativní měsíční kontaktní čočky od výrobce Alcon vyrobené z Lotrafilconu B s vysokou propustností kyslíku 138 Dk/t a obsahem vody 33%. Jsou tvořeny moderní HydraGlyde technologií, která poskytuje kontinuální zvlhčení po celý den. SmartShield technologie tvoří ochrannou vrstvu, která brání usazování nečistot a zajišťuje pohodlné nošení při každém mrknutí.

Výrobce Alcon vylepšil své kontaktní čočky Air Optix Aqua právě na tento model s názvem Air Optix Plus Hydraglyde. Tyto čočky jsou určeny pro korekci sférických vad oka a jsou vhodné pro denní nošení. Je možné je nosit nepřetržitě až po dobu šesti nocí po konzultaci s odborníkem na oční optiku.

Air Optix Plus Hydraglyde je vyroben z silikon-hydrogelového materiálu, který je bohatý na vodní obsah a poskytuje nezdolatelnou propustnost pro kyslík. Díky tomu jsou ideální pro lidi, kteří trpí suchýma očima. Tato technologie minimalizuje možnost náhlého oslabení vidění a zároveň chrání vaše oči před vysycháním.

Doba nošení

Air Optix Plus Hydraglyde je měsíční čočka. Měsíční čočky, známé také jako 30-denní čočky, se nosí po dobu 30 dní. Některé mohou být nošeny i během spánku.

Recenze

Air Optix Plus Hydraglyde má průměrné hodnocení 4,5 na základě 2 recenzí. Klikněte zde pro odeslání recenze.

Další varianty

Doporučení pro vás