Biofinity - Porovnejte Ceny

Biofinity
(3)

Porovnejte ceny od 189 Kč do 239 Kč.

Cena je spočítána na měsíc (2 čočky).

Porovnejte ceny od 189 Kč do 239 Kč. Cena je spočítána na měsíc (2 čočky).

Historie cen

Nejnižší cena během posledních 11 měsíců je 189 Kč za měsíc.

Aktuálně je nejnižší cena 189 Kč za měsíc.

Jak koupit kontaktní čočky online?

Pokud jste ještě nikdy nekoupili kontaktní čočky online, můžete sledovat náš jednoduchý průvodce: jak koupit kontaktní čočky online.

Informace o ceně

Porovnejte ceny mezi 4 obchody a baleními s 3 nebo 6 kontaktními čočkami. Nyní je nejnižší měsíční cena 189 Kč a nejvyšší je 239 Kč. Ušetřete až 21%.

Kupte si Biofinity online za nejlepší a nejnižší cenu. Vždy najdeme pro vás nejnižší cenu. Děláme to tím, že neustále sledujeme nejlepší nabídky online.

Biofinity se prodává v krabicích po 3 nebo 6 kontaktních čočkách.

Informace o produktu

 • Název
  Biofinity
 • Doba nošení
  Měsíční čočka
 • Výrobce
  CooperVision
 • Materiál
  Comfilcon A
 • Obsah vody
  48 %
 • Přenos kyslíku
  160 Dk/t
 • Lze nosit při spánku
  Ano
 • UV filtr
  Ne
 • Rozsah dioptrií
  -12 do 8
 • Průměr čočky
  14
 • BC
  8.6
Přečtěte si více na webových stránkách výrobce: https://coopervision.com/.

Doprava

Všechny obchody uvedené na této stránce dodávají do Česká republika. Typická doba dodání je 1-3 dny, zatímco některé obchody mohou trvat až 3-7 dní. Přesný čas dodání najdete na webových stránkách obchodu. Pokud potřebujete rychlé dodání kontaktních čoček, existují obchody, které tuto službu nabízejí.

Popis

Biofinity jsou měsíční kontaktní čočky vyrobené společností CooperVision. Jsou vyrobeny z materiálu Comfilcon A, což je speciální druh silikon-hydrogelu, který je význačný vysokým obsahem vody a excelentní propustností pro kyslík. Díky těmto vlastnostem zaručují Biofinity čočky maximální pohodlí a zdraví pro vaše oči.

Čočky Biofinity jsou určeny pro denní nošení s měsíční výměnou, ale po konzultaci s odborníkem na péči o oči mohou být také nošeny nepřetržitě až po dobu 30 dnů a 29 nocí. Materiál čoček je velmi prodyšný a podporuje přirozený průtok kyslíku, což je výhoda zvlášť při nošení čoček po delší dobu.

Technologie Aquaform®, kterou CooperVision používá při výrobě těchto čoček, umožňuje uzamčení vody v čočce, čímž zvyšuje její vlhkost a činí ji měkkou a flexibilní. Jakýkoli zrakový systém ocení zvýšenou vizuální jasnost a lepší zaměření, které tyto čočky poskytují.

Doba nošení

Biofinity je měsíční čočka. Měsíční čočky, známé také jako 30-denní čočky, se nosí po dobu 30 dní. Některé mohou být nošeny i během spánku.

Recenze

Biofinity má průměrné hodnocení 4,7 na základě 3 recenzí. Klikněte zde pro odeslání recenze.

Další varianty

Doporučení pro vás

Další vyhledávání