Air Optix Night and Day Aqua - Porovnejte Ceny

Air Optix Night and Day Aqua
(2)

Porovnejte ceny od 363 Kč do 399 Kč.

Cena je spočítána na měsíc (2 čočky).

Porovnejte ceny od 363 Kč do 399 Kč. Cena je spočítána na měsíc (2 čočky).

Historie cen

Nejnižší cena během posledních 11 měsíců je 316 Kč za měsíc.

Aktuálně je nejnižší cena 363 Kč za měsíc.

Jak koupit kontaktní čočky online?

Pokud jste ještě nikdy nekoupili kontaktní čočky online, můžete sledovat náš jednoduchý průvodce: jak koupit kontaktní čočky online.

Informace o ceně

Porovnejte ceny mezi 4 obchody a baleními s 3 nebo 6 kontaktními čočkami. Nyní je nejnižší měsíční cena 363 Kč a nejvyšší je 399 Kč. Ušetřete až 9%.

Kupte si Air Optix Night and Day Aqua online za nejlepší a nejnižší cenu. Vždy najdeme pro vás nejnižší cenu. Děláme to tím, že neustále sledujeme nejlepší nabídky online.

Air Optix Night and Day Aqua se prodává v krabicích po 3 nebo 6 kontaktních čočkách.

Informace o produktu

 • Název
  Air Optix Night and Day Aqua
 • Doba nošení
  Měsíční čočka
 • Výrobce
  Alcon
 • Materiál
  Lotrafilcon A
 • Obsah vody
  24 %
 • Přenos kyslíku
  175 Dk/t
 • Lze nosit při spánku
  Ano
 • UV filtr
  Ne
 • Rozsah dioptrií
  -10 do 6
 • Průměr čočky
  13.8
 • BC
  8.4, 8.6
Přečtěte si více na webových stránkách výrobce: https://www.alcon.com/.

Doprava

Všechny obchody uvedené na této stránce dodávají do Česká republika. Typická doba dodání je 1-3 dny, zatímco některé obchody mohou trvat až 3-7 dní. Přesný čas dodání najdete na webových stránkách obchodu. Pokud potřebujete rychlé dodání kontaktních čoček, existují obchody, které tuto službu nabízejí.

Popis

Air Optix Night and Day Aqua jsou významnými kontaktními čočkami od vedoucího výrobce, společnosti Alcon. Vyrábějí se z materiálu Lotrafilcon A, který je známý pro svou mimořádně vysokou propustnost pro kyslík hodnotou 175 Dk/t, zatímco obsah vody dosahuje 24%.

Jsou to kontaktní čočky, které můžete nosit až 30 dní a 29 nocí bez toho, aniž byste je museli vůbec vyjímat, dokonce i když spíte. Díky vysoké propustnosti kyslíku dokážou dostatečnou dodávku kyslíku do rohovky i během spánku. To je dáno jejich schopností nepřetržitého nošení.

Air Optix Night and Day Aqua jsou jako součást populární řady kontaktních čoček Air Optix vyjímečné. Jsou určeny pro ty, kteří hledají bezpečné a pohodlné měsíční kontaktní čočky s nízkou údržbou. Tyto kontaktní čočky představují ideální volbu pro každého s rušným rozvrhem nebo pro ty, kteří hledají rutinu péče o oči s nízkou údržbou.

Je to model, který vyniká díky svému vysokému komfortu a flexibilitě. To je způsobeno kombinací použitého materiálu a skutečnosti, že jsou schváleny pro nepřetržité nošení po dobu až 30 dnů.

Air Optix Night and Day Aqua jsou tedy dokonalými kontaktními čočkami pro každodenní nošení, které nabízejí úžasný komfort a flexibilitu. Umožňují vám žít svůj život naplno, aniž byste museli myslet na výměnu čoček.

Doba nošení

Air Optix Night and Day Aqua je měsíční čočka. Měsíční čočky, známé také jako 30-denní čočky, se nosí po dobu 30 dní. Některé mohou být nošeny i během spánku.

Recenze

Air Optix Night and Day Aqua má průměrné hodnocení 4,5 na základě 2 recenzí. Klikněte zde pro odeslání recenze.

Doporučení pro vás

Další vyhledávání