Co je Lenspricer?

Lenspricer je srovnávač cen kontaktních čoček. Zde můžete porovnat ceny svých kontaktních čoček a najít je za nejlepší cenu online, čímž ušetříte hodně peněz na vašich kontaktních čočkách.

Naše vlastní výzkumy ukazují, že obvykle můžete ušetřit 40% až 80% nákupem kontaktních čoček online v nejlevnějším obchodě, ve srovnání s tradičními řetězci optik.

Jak funguje Lenspricer?

Cenový robot Lenspriceru aktualizuje ceny všech kontaktních čoček několikrát denně, takže můžete být vždy jisti, že získáte své kontaktní čočky za nejlepší cenu. Lenspricer přepočítává cenu balení na měsíční náklady, což usnadňuje srovnání cen napříč baleními s různými množstvími kontaktních čoček a zajišťuje, že získáte nejlepší cenu.

Jak Lenspricer vydělává peníze?

Lenspricer uzavřel partnerství s některými obchody, které prodávají kontaktní čočky. To znamená, že Lenspricer vydělává peníze tím, že zákazníky odkazuje na tyto obchody.

Kdo stojí za Lenspricerem?

Lenspricer založil v roce 2023 Rasmus Adeltoft. Sám si uvědomil, že může ušetřit hodně peněz nákupem kontaktních čoček online, ale chyběl mu dobřý nástroj pro srovnání všech cen najednou a získání rychlého přehledu. To chtěl sdílet s ostatními uživateli kontaktních čoček a proto byl Lenspricer založen.