Biofinity Energys - Porovnejte Ceny

Biofinity Energys
(1)

Porovnejte ceny od 225 Kč do 313 Kč.

Cena je spočítána na měsíc (2 čočky).

Porovnejte ceny od 225 Kč do 313 Kč. Cena je spočítána na měsíc (2 čočky).

Historie cen

Nejnižší cena během posledních 11 měsíců je 225 Kč za měsíc.

Aktuálně je nejnižší cena 225 Kč za měsíc.

Jak koupit kontaktní čočky online?

Pokud jste ještě nikdy nekoupili kontaktní čočky online, můžete sledovat náš jednoduchý průvodce: jak koupit kontaktní čočky online.

Informace o ceně

Porovnejte ceny mezi 4 obchody a baleními s 3 nebo 6 kontaktními čočkami. Nyní je nejnižší měsíční cena 225 Kč a nejvyšší je 313 Kč. Ušetřete až 28%.

Kupte si Biofinity Energys online za nejlepší a nejnižší cenu. Vždy najdeme pro vás nejnižší cenu. Děláme to tím, že neustále sledujeme nejlepší nabídky online.

Biofinity Energys se prodává v krabicích po 3 nebo 6 kontaktních čočkách.

Informace o produktu

 • Název
  Biofinity Energys
 • Doba nošení
  Měsíční čočka
 • Výrobce
  CooperVision
 • Materiál
  Comfilcon A
 • Obsah vody
  48 %
 • Přenos kyslíku
  160 Dk/t
 • Lze nosit při spánku
  Ano
 • UV filtr
  Ne
 • Rozsah dioptrií
  -12 do 8
 • Průměr čočky
  14
 • BC
  8.6
Přečtěte si více na webových stránkách výrobce: https://coopervision.com/.

Doprava

Všechny obchody uvedené na této stránce dodávají do Česká republika. Typická doba dodání je 1-3 dny, zatímco některé obchody mohou trvat až 3-7 dní. Přesný čas dodání najdete na webových stránkách obchodu. Pokud potřebujete rychlé dodání kontaktních čoček, existují obchody, které tuto službu nabízejí.

Popis

Biofinity Energys jsou měsíční kontaktní čočky, vyráběné společností CooperVision z materiálu Comfilcon A. Tato čočka je charakteristická svými speciálními optickými vlastnostmi. Představují efektivní řešení pro osoby, které tráví hodně času před digitálními zařízeními a často se potýkají s digitální únavou očí.

Díky unikátnímu designu s využitím technologie Aspheric Digital Zone Optics® zaručují, že vaše oči se unávají méně při práci na obrazovce. Kromě toho, Biofinity Energys mají obsah vody 48%, což zajišťuje vysokou propustnost kyslíku (160 Dk/t) a udržuje čočky vlhké, měkké a pružné.

Pokud jde o nošení, tyto čočky jsou určené pro denní nošení, ale díky možnosti prodlouženého nošení mohou být pohodlně nošeny až 30 dní a 29 noci po sobě. Mějte na paměti, že tento způsob nošení by měl vždy schválit oční lékař.

Přidejte do toho ještě mírné modré zbarvení pro snadnější manipulaci a máte kontaktní čočku, která je skvěle vyvážená pro všechny, kteří hledají komfort a funkčnost v digitálním světě.

Doba nošení

Biofinity Energys je měsíční čočka. Měsíční čočky, známé také jako 30-denní čočky, se nosí po dobu 30 dní. Některé mohou být nošeny i během spánku.

Recenze

Biofinity Energys má průměrné hodnocení 5 na základě 1 recenzí. Klikněte zde pro odeslání recenze.

Další varianty

Doporučení pro vás

Další vyhledávání