Biofinity Toric - Porovnejte Ceny

Biofinity Toric
(3)

Porovnejte ceny od 266 Kč do 326 Kč.

Cena je spočítána na měsíc (2 čočky).

Porovnejte ceny od 266 Kč do 326 Kč. Cena je spočítána na měsíc (2 čočky).

Historie cen

Nejnižší cena během posledních 11 měsíců je 253 Kč za měsíc.

Aktuálně je nejnižší cena 266 Kč za měsíc.

Jak koupit kontaktní čočky online?

Pokud jste ještě nikdy nekoupili kontaktní čočky online, můžete sledovat náš jednoduchý průvodce: jak koupit torické kontaktové čočky online pro astigmatismus.

Informace o ceně

Porovnejte ceny mezi 4 obchody a baleními s 3 nebo 6 kontaktními čočkami. Nyní je nejnižší měsíční cena 266 Kč a nejvyšší je 326 Kč. Ušetřete až 18%.

Kupte si Biofinity Toric online za nejlepší a nejnižší cenu. Vždy najdeme pro vás nejnižší cenu. Děláme to tím, že neustále sledujeme nejlepší nabídky online.

Biofinity Toric se prodává v krabicích po 3 nebo 6 kontaktních čočkách.

Informace o produktu

 • Název
  Biofinity Toric
 • Doba nošení
  Měsíční čočka
 • Typ
  Torická kontaktní čočka
 • Výrobce
  CooperVision
 • Materiál
  Comfilcon A
 • Obsah vody
  48 %
 • Přenos kyslíku
  128 Dk/t
 • Lze nosit při spánku
  Ano
 • UV filtr
  Ne
 • Rozsah dioptrií
  -10 do 8
 • Průměr čočky
  14.5
 • BC
  8.7
Přečtěte si více na webových stránkách výrobce: https://coopervision.com/.

Doprava

Všechny obchody uvedené na této stránce dodávají do Česká republika. Typická doba dodání je 1-3 dny, zatímco některé obchody mohou trvat až 3-7 dní. Přesný čas dodání najdete na webových stránkách obchodu. Pokud potřebujete rychlé dodání kontaktních čoček, existují obchody, které tuto službu nabízejí.

Popis

Biofinity Toric kontaktní čočky od výrobce CooperVision jsou vyrobeny z materiálu Comfilcon A a mají obsah vody 48%. Jsou určené pro korekci astigmatismu a nabízí vynikající optické vlastnosti.

Tyto měkké, torické čočky umožňují vysokou propustnost kyslíku (128 Dk/t), díky čemuž jsou ideální pro nositele s citlivějšíma očima. Technologie Aquaform® zajišťuje, že čočky zůstávají vlhké, měkké a pružné.

Optimizovaná torická geometrie čoček poskytuje tři klíčové výhody pro uživatele s astigmatismem: ostré a jasné vidění, stabilní nošení a pohodlí po celý den.

Biofinity Toric jsou určené pro denní nošení, ale jsou také vhodné pro občasné noční nebo prodloužené nošení. Mohou být nošeny nepřetržitě po dobu 30 dnů a 29 nocí, ale tento způsob nošení by měl být vždy schválen očním specialistou.

Stručně řečeno, Biofinity Toric jsou skvělými měsíčními čočkami, které nabízí rovnováhu mezi kvalitou a pohodlím.

Doba nošení

Biofinity Toric je měsíční čočka. Měsíční čočky, známé také jako 30-denní čočky, se nosí po dobu 30 dní. Některé mohou být nošeny i během spánku.

Typ kontaktní čočky

Biofinity Toric je torická kontaktní čočka. Torické kontaktní čočky, známé také jako astigmatické čočky, jsou určeny pro ty, kteří mají astigmatismus.

Recenze

Biofinity Toric má průměrné hodnocení 4,3 na základě 3 recenzí. Klikněte zde pro odeslání recenze.

Další varianty

Doporučení pro vás