Air Optix Plus Hydraglyde for Astigmatism - Porovnejte Ceny

Air Optix Plus Hydraglyde for Astigmatism
(2)

Porovnejte ceny od 316 Kč do 373 Kč.

Cena je spočítána na měsíc (2 čočky).

Porovnejte ceny od 316 Kč do 373 Kč. Cena je spočítána na měsíc (2 čočky).

Historie cen

Nejnižší cena během posledních 11 měsíců je 316 Kč za měsíc.

Aktuálně je nejnižší cena 316 Kč za měsíc.

Jak koupit kontaktní čočky online?

Pokud jste ještě nikdy nekoupili kontaktní čočky online, můžete sledovat náš jednoduchý průvodce: jak koupit torické kontaktové čočky online pro astigmatismus.

Informace o ceně

Porovnejte ceny mezi 4 obchody a baleními s 3 nebo 6 kontaktními čočkami. Nyní je nejnižší měsíční cena 316 Kč a nejvyšší je 373 Kč. Ušetřete až 15%.

Kupte si Air Optix Plus Hydraglyde for Astigmatism online za nejlepší a nejnižší cenu. Vždy najdeme pro vás nejnižší cenu. Děláme to tím, že neustále sledujeme nejlepší nabídky online.

Air Optix Plus Hydraglyde for Astigmatism se prodává v krabicích po 3 nebo 6 kontaktních čočkách.

Informace o produktu

 • Název
  Air Optix Plus Hydraglyde for Astigmatism
 • Doba nošení
  Měsíční čočka
 • Typ
  Torická kontaktní čočka
 • Výrobce
  Alcon
 • Materiál
  Lotrafilcon B
 • Obsah vody
  33 %
 • Přenos kyslíku
  110 Dk/t
 • Lze nosit při spánku
  Ne
 • UV filtr
  Ne
 • Rozsah dioptrií
  -10 do 6
 • Průměr čočky
  14.5
 • BC
  8.7
Přečtěte si více na webových stránkách výrobce: https://www.alcon.com/.

Doprava

Všechny obchody uvedené na této stránce dodávají do Česká republika. Typická doba dodání je 1-3 dny, zatímco některé obchody mohou trvat až 3-7 dní. Přesný čas dodání najdete na webových stránkách obchodu. Pokud potřebujete rychlé dodání kontaktních čoček, existují obchody, které tuto službu nabízejí.

Popis

Air Optix Plus Hydraglyde for Astigmatism jsou torické kontaktní čočky od předního výrobce Alcon. Tyto měsíční čočky jsou vyrobeny z materiálu typu silicone hydrogel, z lotrafilconu B a mají obsah vody 33%. Byly navrženy k korekci astigmatismu s přidanou hodnotou cylindru a osy.

Tyto čočky vynikají velmi vysokou propustností kyslíku, která je uvedena hodnotou 110 Dk/t. Air Optix Plus Hydraglyde for Astigmatism jsou zbarveny světle modře pro snazší manipulaci. Jejich design zaručuje pohodlné nasazení a stabilní polohu v oku bez nežádoucí rotace, která by mohla narušit kvalitu vidění.

Air Optix Plus Hydraglyde for Astigmatism využívají dvě inovativní technologie. Technologie HydraGlyde® Moisture Matrix udržuje čočky lubrikované a pohodlné, což zabraňuje vysychání čoček. Druhá technologie se nazývá SmartShield™. Pomáhá vytvářet na čočkách ochrannou vrstvu, aby materiál zůstával čistý. Tento způsob výrazně snižuje procento nečistot a usazenin na čočce.

Zajímáte se o propustnost kyslíku těchto čoček a obáváte se rozdílu mezi hodnotami uvedenými na našem webu a těmi na krabičce? Žádné obavy, jsou naprosto stejné! Na našem webu používáme standardní průmyslové číslo zachycující propustnost kyslíku vzhledem k tloušťce čočky - uvedené jako (Dk/t). Jedná se o hodnotu vypočítanou dělením propustnosti kyslíku čočky (Dk) její tloušťkou (t). Většina výrobců poskytuje hodnotu (Dk/t), a proto jsme se rozhodli použít ji pro všechny naše produkty. Vaše krabička čoček však může zobrazovat pouze hodnotu (Dk). To znamená, že vaše krabička ukazuje základní hodnotu. Také to znamená, že ve skutečnosti není rozdíl mezi číslem, které ukazujeme, a tím, které je na vaší krabičce.

Doba nošení

Air Optix Plus Hydraglyde for Astigmatism je měsíční čočka. Měsíční čočky, známé také jako 30-denní čočky, se nosí po dobu 30 dní. Některé mohou být nošeny i během spánku.

Typ kontaktní čočky

Air Optix Plus Hydraglyde for Astigmatism je torická kontaktní čočka. Torické kontaktní čočky, známé také jako astigmatické čočky, jsou určeny pro ty, kteří mají astigmatismus.

Recenze

Air Optix Plus Hydraglyde for Astigmatism má průměrné hodnocení 4,5 na základě 2 recenzí. Klikněte zde pro odeslání recenze.

Další varianty

Doporučení pro vás