Air Optix Plus Hydraglyde Multifocal - Porovnejte Ceny

Air Optix Plus Hydraglyde Multifocal
(4)

Porovnejte ceny od 380 Kč do 453 Kč.

Cena je spočítána na měsíc (2 čočky).

Porovnejte ceny od 380 Kč do 453 Kč. Cena je spočítána na měsíc (2 čočky).

Historie cen

Nejnižší cena během posledních 11 měsíců je 348 Kč za měsíc.

Aktuálně je nejnižší cena 380 Kč za měsíc.

Jak koupit kontaktní čočky online?

Pokud jste ještě nikdy nekoupili kontaktní čočky online, můžete sledovat náš jednoduchý průvodce: jak koupit multifokální kontaktní čočky online pro presbyopii.

Informace o ceně

Porovnejte ceny mezi 4 obchody a baleními s 3 nebo 6 kontaktními čočkami. Nyní je nejnižší měsíční cena 380 Kč a nejvyšší je 453 Kč. Ušetřete až 16%.

Kupte si Air Optix Plus Hydraglyde Multifocal online za nejlepší a nejnižší cenu. Vždy najdeme pro vás nejnižší cenu. Děláme to tím, že neustále sledujeme nejlepší nabídky online.

Air Optix Plus Hydraglyde Multifocal se prodává v krabicích po 3 nebo 6 kontaktních čočkách.

Informace o produktu

 • Název
  Air Optix Plus Hydraglyde Multifocal
 • Doba nošení
  Měsíční čočka
 • Typ
  Multifokální kontaktní čočka
 • Výrobce
  Alcon
 • Materiál
  Lotrafilcon B
 • Obsah vody
  33 %
 • Přenos kyslíku
  138 Dk/t
 • Lze nosit při spánku
  Ne
 • UV filtr
  Ne
 • Rozsah dioptrií
  -10 do 6
 • Průměr čočky
  14.2
 • BC
  8.6
Přečtěte si více na webových stránkách výrobce: https://www.alcon.com/.

Doprava

Všechny obchody uvedené na této stránce dodávají do Česká republika. Typická doba dodání je 1-3 dny, zatímco některé obchody mohou trvat až 3-7 dní. Přesný čas dodání najdete na webových stránkách obchodu. Pokud potřebujete rychlé dodání kontaktních čoček, existují obchody, které tuto službu nabízejí.

Popis

Air Optix Plus Hydraglyde Multifocal jsou kontaktní čočky navržené pro korekci presbyopie, kterou často vyvolává stárnutí. Jejich výrobcem je společnost Alcon. Tyto multifokální čočky na měsíční nošení jsou vyrobeny z materiálu Lotrafilcon B, což je silikon-hydrogelový materiál s vysokou propustností kyslíku do hodnoty 138 Dk/t.

Čočky mají obsah vody 33%. Jsou zkonstruovány tak, aby poskytovaly vynikající pohodlí po dobu 30 dní nošení. Jejich komfort zajišťuje HydraGlyde® technologie, která udržuje vodu v čočce, takže se vždy cítí příjemně vlhké a pohodlné. Pro lepší manipulaci s čočkami je jejich materiál lehce modrý.

Nechybí ani technologie SmartShield®, která vytváří na povrchu čočky ochranný štít proti usazování nečistot. Škodlivé usazeniny a kontaminanty se tak méně schopné narušit komfort a trvanlivost těchto čoček.

Air Optix Plus Hydraglyde Multifocal jsou navrženy tak, aby umožňovaly hladký přechod mezi různými optickými zónami. Umožní vám přepínat mezi blízkostí, střední vzdáleností a dalekostí bez jakéhokoli zkreslení, dokonce i při řízení. Tento výrobek je skvělou volbou pro uživatele s citlivými očima nebo syndromem suchého oka.

Doba nošení

Air Optix Plus Hydraglyde Multifocal je měsíční čočka. Měsíční čočky, známé také jako 30-denní čočky, se nosí po dobu 30 dní. Některé mohou být nošeny i během spánku.

Typ kontaktní čočky

Air Optix Plus Hydraglyde Multifocal je multifokální kontaktní čočka. Multifokální kontaktní čočky, známé také jako progresivní čočky, jsou určeny pro ty, kteří trpí presbyopií (věkem související dalekozrakost).

Recenze

Air Optix Plus Hydraglyde Multifocal má průměrné hodnocení 4,5 na základě 4 recenzí. Klikněte zde pro odeslání recenze.

Další varianty

Doporučení pro vás