Proclear Multifocal - Porovnejte Ceny

Proclear Multifocal
(3)

Porovnejte ceny od 323 Kč do 413 Kč.

Cena je spočítána na měsíc (2 čočky).

Porovnejte ceny od 323 Kč do 413 Kč. Cena je spočítána na měsíc (2 čočky).

Historie cen

Nejnižší cena během posledních 11 měsíců je 323 Kč za měsíc.

Aktuálně je nejnižší cena 323 Kč za měsíc.

Jak koupit kontaktní čočky online?

Pokud jste ještě nikdy nekoupili kontaktní čočky online, můžete sledovat náš jednoduchý průvodce: jak koupit multifokální kontaktní čočky online pro presbyopii.

Informace o ceně

Porovnejte ceny mezi 3 obchody a baleními s 3 nebo 6 kontaktními čočkami. Nyní je nejnižší měsíční cena 323 Kč a nejvyšší je 413 Kč. Ušetřete až 22%.

Kupte si Proclear Multifocal online za nejlepší a nejnižší cenu. Vždy najdeme pro vás nejnižší cenu. Děláme to tím, že neustále sledujeme nejlepší nabídky online.

Proclear Multifocal se prodává v krabicích po 3 nebo 6 kontaktních čočkách.

Informace o produktu

 • Název
  Proclear Multifocal
 • Doba nošení
  Měsíční čočka
 • Typ
  Multifokální kontaktní čočka
 • Výrobce
  CooperVision
 • Materiál
  Omafilcon B
 • Obsah vody
  60 %, 62 %
 • Přenos kyslíku
  17 Dk/t
 • Lze nosit při spánku
  Ne
 • UV filtr
  Ne
 • Rozsah dioptrií
  -8 do 6
 • Průměr čočky
  14.4
 • BC
  8.7
Přečtěte si více na webových stránkách výrobce: https://coopervision.com/.

Doprava

Všechny obchody uvedené na této stránce dodávají do Česká republika. Typická doba dodání je 1-3 dny, zatímco některé obchody mohou trvat až 3-7 dní. Přesný čas dodání najdete na webových stránkách obchodu. Pokud potřebujete rychlé dodání kontaktních čoček, existují obchody, které tuto službu nabízejí.

Popis

Proclear Multifocal jsou měsíční kontaktní čočky, které vyrábí CooperVision. Tato čočka se vyrábí z materiálu Omafilcon B s vysokým obsahem vody v rozmezí 60-62%. Díky tomu jsou velmi pohodlné a dobře prokysličené, s hodnotou propustnosti kyslíku 17 Dk/t.

Proclear Multifocal jsou určené k korekci presbyopie, což je běžná oční vada, která se často projevuje, jak se blížíme střednímu věku. Je to přirozený důsledek stárnutí.

Díky unikátní technologii Balanced Progressive™ zajišťují Proclear Multifocal kontaktní čočky jasné a pohodlné vidění na všechny vzdálenosti. PC hydratační technologie tvoří na povrchu čoček ochranný vodní film, který pomáhá proti dehydrataci a zabraňuje hromadění nečistot na jejich povrchu.

Je důležité si uvědomit, že multifokální čočky nejsou doporučovány k nákupu bez předchozí konzultace s očním specialistou.

Doba nošení

Proclear Multifocal je měsíční čočka. Měsíční čočky, známé také jako 30-denní čočky, se nosí po dobu 30 dní. Některé mohou být nošeny i během spánku.

Typ kontaktní čočky

Proclear Multifocal je multifokální kontaktní čočka. Multifokální kontaktní čočky, známé také jako progresivní čočky, jsou určeny pro ty, kteří trpí presbyopií (věkem související dalekozrakost).

Recenze

Proclear Multifocal má průměrné hodnocení 4,7 na základě 3 recenzí. Klikněte zde pro odeslání recenze.

Další varianty

Doporučení pro vás