Proclear Sphere - Porovnejte Ceny

Proclear Sphere
(2)

Porovnejte ceny od 114 Kč do 250 Kč.

Cena je spočítána na měsíc (2 čočky).

Porovnejte ceny od 114 Kč do 250 Kč. Cena je spočítána na měsíc (2 čočky).

Historie cen

Nejnižší cena během posledních 11 měsíců je 114 Kč za měsíc.

Aktuálně je nejnižší cena 114 Kč za měsíc.

Jak koupit kontaktní čočky online?

Pokud jste ještě nikdy nekoupili kontaktní čočky online, můžete sledovat náš jednoduchý průvodce: jak koupit kontaktní čočky online.

Informace o ceně

Porovnejte ceny mezi 4 obchody a baleními s 3 nebo 6 kontaktními čočkami. Nyní je nejnižší měsíční cena 114 Kč a nejvyšší je 250 Kč. Ušetřete až 54%.

Kupte si Proclear Sphere online za nejlepší a nejnižší cenu. Vždy najdeme pro vás nejnižší cenu. Děláme to tím, že neustále sledujeme nejlepší nabídky online.

Proclear Sphere se prodává v krabicích po 3 nebo 6 kontaktních čočkách.

Informace o produktu

 • Název
  Proclear Sphere
 • Doba nošení
  Měsíční čočka
 • Výrobce
  CooperVision
 • Materiál
  Omafilcon B
 • Obsah vody
  60 %, 62 %
 • Přenos kyslíku
  42 Dk/t
 • Lze nosit při spánku
  Ne
 • UV filtr
  Ne
 • Rozsah dioptrií
  -20 do 20
 • Průměr čočky
  14.2
 • BC
  8.6
Přečtěte si více na webových stránkách výrobce: https://coopervision.com/.

Doprava

Všechny obchody uvedené na této stránce dodávají do Česká republika. Typická doba dodání je 1-3 dny, zatímco některé obchody mohou trvat až 3-7 dní. Přesný čas dodání najdete na webových stránkách obchodu. Pokud potřebujete rychlé dodání kontaktních čoček, existují obchody, které tuto službu nabízejí.

Popis

Proclear Sphere je kontaktní čočka vyráběná společností CooperVision. Tyto měsíční čočky jsou ideální pro ty, kteří trpí syndromem suchého oka, díky vysokému obsahu vody a vynikající propustnosti kyslíku.

Čočky Proclear Sphere jsou vyrobené z materiálu Omafilcon B, což je polymerní materiál s obsahem 62% vody. Jedná se o materiál, který má vynikající schopnost propouštět kyslík při zachování potřebné hydratace, což je důležité pro uživatele, kteří nosí čočky po dobu 12 hodin denně nebo pracují v klimatizovaných prostorech.

Tyto čočky také obsahují syntetický derivát fosforylcholinu, což je přirozená látka, která se vyskytuje v lidských buněčných membránách a zodpovídá za udržení vodní rovnováhy. Díky tomu se čočky Proclear Sphere udržují příjemně vlhké po celou dobu nošení. Fosforylcholin také zajišťuje vysokou biokompatibilitu čoček Proclear Sphere, což znamená, že i přesto, že se jedná o cizí těleso, je velmi dobře snášen.

Použití Proclear Sphere je možné až na 30 dní, což z nich dělá praktickou a ekonomickou volbu pro ty, kteří hledají pohodlné a dlouhotrvající kontaktní čočky.

Doba nošení

Proclear Sphere je měsíční čočka. Měsíční čočky, známé také jako 30-denní čočky, se nosí po dobu 30 dní. Některé mohou být nošeny i během spánku.

Recenze

Proclear Sphere má průměrné hodnocení 4,5 na základě 2 recenzí. Klikněte zde pro odeslání recenze.

Další varianty

Doporučení pro vás

Další vyhledávání