Proclear Multifocal Toric - Porovnejte Ceny

Proclear Multifocal Toric
(1)

Porovnejte ceny od 800 Kč do 839 Kč.

Cena je spočítána na měsíc (2 čočky).

Porovnejte ceny od 800 Kč do 839 Kč. Cena je spočítána na měsíc (2 čočky).

Historie cen

Nejnižší cena během posledních 11 měsíců je 796 Kč za měsíc.

Aktuálně je nejnižší cena 800 Kč za měsíc.

Jak koupit kontaktní čočky online?

Pokud jste ještě nikdy nekoupili kontaktní čočky online, můžete sledovat náš jednoduchý průvodce: jak koupit torické kontaktové čočky online pro astigmatismus.

Informace o ceně

Porovnejte ceny mezi 2 obchody a baleními s 3 nebo 6 kontaktními čočkami. Nyní je nejnižší měsíční cena 800 Kč a nejvyšší je 839 Kč. Ušetřete až 5%.

Kupte si Proclear Multifocal Toric online za nejlepší a nejnižší cenu. Vždy najdeme pro vás nejnižší cenu. Děláme to tím, že neustále sledujeme nejlepší nabídky online.

Proclear Multifocal Toric se prodává v krabicích po 3 nebo 6 kontaktních čočkách.

Doprava

Všechny obchody uvedené na této stránce dodávají do Česká republika. Typická doba dodání je 1-3 dny, zatímco některé obchody mohou trvat až 3-7 dní. Přesný čas dodání najdete na webových stránkách obchodu. Pokud potřebujete rychlé dodání kontaktních čoček, existují obchody, které tuto službu nabízejí.

Popis

Proclear Multifocal Toric jsou měsíční multifokální kontaktní čočky od výrobce CooperVision. Tato kontaktní čočka kombinuje sférickou dioptrii s cylindrem, osou a přídavkem, aby vytvořila efektivní řešení pro ty, kteří trpí astigmatismem a presbyopií. Nabízejí široké spektrum kombinací, aby vyhovovaly potřebám mnoha uživatelů.

Čočky Proclear Multifocal Toric jsou vyrobeny z Omafilconu B, což je hydrogelový materiál s vysokým obsahem vody - 60 až 62 %. Díky tomu jsou velmi odolné vůči vyschnutí a vhodné pro citlivé oči. Tato technologie také zajišťuje, že čočky zůstávají po celý den pohodlně vlhké.

Jedná se o čočky s měsíčním režimem výměny, které nejsou určeny pro nepřetržité nošení. Každý den je třeba je vyjmout a poskytnout jim potřebnou péči. Dle FDA mohou Proclear čočky poskytnout vylepšený komfort pro nositele čoček, kteří zažívají mírné nepohodlí nebo příznaky související se suchem během nošení čoček.

Proclear Multifocal Toric vás tak obdaří bezmezným komfortem, zatímco maximalizují binokulární viditelnost na všechny vzdálenosti. S průchodností pro kyslík 42 Dk/t je tato čočka ideální pro dlouhodobé nošení po dobu až 30 dní.

Recenze

Proclear Multifocal Toric má průměrné hodnocení 5 na základě 1 recenzí. Klikněte zde pro odeslání recenze.

Další varianty