Proclear Multifocal XR - Porovnejte Ceny

Proclear Multifocal XR
(1)

Porovnejte ceny od 633 Kč do 693 Kč.

Cena je spočítána na měsíc (2 čočky).

Porovnejte ceny od 633 Kč do 693 Kč. Cena je spočítána na měsíc (2 čočky).

Historie cen

Nejnižší cena během posledních 11 měsíců je 633 Kč za měsíc.

Aktuálně je nejnižší cena 633 Kč za měsíc.

Jak koupit kontaktní čočky online?

Pokud jste ještě nikdy nekoupili kontaktní čočky online, můžete sledovat náš jednoduchý průvodce: jak koupit multifokální kontaktní čočky online pro presbyopii.

Informace o ceně

Porovnejte ceny mezi 2 obchody a baleními s 3 nebo 6 kontaktními čočkami. Nyní je nejnižší měsíční cena 633 Kč a nejvyšší je 693 Kč. Ušetřete až 9%.

Kupte si Proclear Multifocal XR online za nejlepší a nejnižší cenu. Vždy najdeme pro vás nejnižší cenu. Děláme to tím, že neustále sledujeme nejlepší nabídky online.

Proclear Multifocal XR se prodává v krabicích po 3 nebo 6 kontaktních čočkách.

Informace o produktu

 • Název
  Proclear Multifocal XR
 • Doba nošení
  Měsíční čočka
 • Typ
  Multifokální kontaktní čočka
 • Výrobce
  CooperVision
 • Materiál
  Omafilcon B
 • Obsah vody
  60 %, 62 %
 • Přenos kyslíku
  42 Dk/t
 • Lze nosit při spánku
  Ne
 • UV filtr
  Ne
 • Rozsah dioptrií
  -20 do 20
 • Průměr čočky
  14.4
 • BC
  8.7
Přečtěte si více na webových stránkách výrobce: https://coopervision.com/.

Doprava

Všechny obchody uvedené na této stránce dodávají do Česká republika. Typická doba dodání je 1-3 dny, zatímco některé obchody mohou trvat až 3-7 dní. Přesný čas dodání najdete na webových stránkách obchodu. Pokud potřebujete rychlé dodání kontaktních čoček, existují obchody, které tuto službu nabízejí.

Popis

Proclear Multifocal XR jsou měsíční multifokální kontaktní čočky, které vyrábí společnost CooperVision. Díky materiálu Omafilcon B a vysokému obsahu vody, konkrétně 60-62%, nabízejí tyto čočky dokonalý komfort při nošení. Tyto kontaktní čočky nejsou určeny pro prodloužené nošení.

Pokroková technologie Balanced Progressive™ zajistí, aby Proclear Multifocal XR zaručovaly jasné a pohodlné vidění na všechny vzdálenosti. Jejich kyslíková propustnost dosahuje hodnoty 42 Dk/t. Zároveň jsou tyto čočky určeny pro 30 denní cyklus nošení.

Proclear Multifocal XR jsou speciálně navržené pro ty, kteří trpí presbyopií, což je velmi běžná oční vada spojená s procesem stárnutí. Tyto čočky nabízejí vysoké dioptrie, od +20.00 do -20.00, a vyšší výběr čtení přídavků až do +4.00 (ADD).

Doba nošení

Proclear Multifocal XR je měsíční čočka. Měsíční čočky, známé také jako 30-denní čočky, se nosí po dobu 30 dní. Některé mohou být nošeny i během spánku.

Typ kontaktní čočky

Proclear Multifocal XR je multifokální kontaktní čočka. Multifokální kontaktní čočky, známé také jako progresivní čočky, jsou určeny pro ty, kteří trpí presbyopií (věkem související dalekozrakost).

Recenze

Proclear Multifocal XR má průměrné hodnocení 5 na základě 1 recenzí. Klikněte zde pro odeslání recenze.

Další varianty

Doporučení pro vás