PureVision 2 for Presbyopia - Porovnejte Ceny

PureVision 2 for Presbyopia
(2)

Porovnejte ceny od 351 Kč do 426 Kč.

Cena je spočítána na měsíc (2 čočky).

Porovnejte ceny od 351 Kč do 426 Kč. Cena je spočítána na měsíc (2 čočky).

Historie cen

Nejnižší cena během posledních 11 měsíců je 351 Kč za měsíc.

Aktuálně je nejnižší cena 351 Kč za měsíc.

Jak koupit kontaktní čočky online?

Pokud jste ještě nikdy nekoupili kontaktní čočky online, můžete sledovat náš jednoduchý průvodce: jak koupit multifokální kontaktní čočky online pro presbyopii.

Informace o ceně

Porovnejte ceny mezi 3 obchody a baleními s 3 nebo 6 kontaktními čočkami. Nyní je nejnižší měsíční cena 351 Kč a nejvyšší je 426 Kč. Ušetřete až 18%.

Kupte si PureVision 2 for Presbyopia online za nejlepší a nejnižší cenu. Vždy najdeme pro vás nejnižší cenu. Děláme to tím, že neustále sledujeme nejlepší nabídky online.

PureVision 2 for Presbyopia se prodává v krabicích po 3 nebo 6 kontaktních čočkách.

Informace o produktu

 • Název
  PureVision 2 for Presbyopia
 • Doba nošení
  Měsíční čočka
 • Typ
  Multifokální kontaktní čočka
 • Výrobce
  Bausch + Lomb
 • Materiál
  Balafilcon A
 • Obsah vody
  36 %
 • Přenos kyslíku
  130 Dk/t
 • Lze nosit při spánku
  Ano
 • UV filtr
  Ne
 • Rozsah dioptrií
  -10 do 6
 • Průměr čočky
  14
 • BC
  8.6
Přečtěte si více na webových stránkách výrobce: https://www.bausch.com/.

Doprava

Všechny obchody uvedené na této stránce dodávají do Česká republika. Typická doba dodání je 1-3 dny, zatímco některé obchody mohou trvat až 3-7 dní. Přesný čas dodání najdete na webových stránkách obchodu. Pokud potřebujete rychlé dodání kontaktních čoček, existují obchody, které tuto službu nabízejí.

Popis

PureVision 2 pro prezbyopii od výrobce Bausch + Lomb jsou multifokální čočky, které jsou snadno nastavitelné a velmi pohodlné. Vyrobené z materiálu Balafilcon A, poskytují nezbytné dodávky kyslíku na rohovku oka a nabízí obsah vody 36%. Tyto čočky purevision 2 pro prezbyopii mají tenké, zaoblené hrany, které zajišťují pohodlné nošení po celý den i déle.

Vyznačují se vysokou propustností kyslíku, konkrétně 130 Dk/t, a jsou určené pro až 30 dní nepřetržitého nošení, což znamená, že je můžete nechat i během spánku. Je to skvělá vlastnost pro ty, kteří preferují neustálé nošení čoček. Purevision 2 pro prezbyopii také nabízí ostřé vidění na všechny vzdálenosti díky svému specializovanému designu při korekci prezbyopie, běžného očního vady, která je přirozenou součástí stárnutí a způsobuje špatné vidění na krátké vzdálenosti.

Doba nošení

PureVision 2 for Presbyopia je měsíční čočka. Měsíční čočky, známé také jako 30-denní čočky, se nosí po dobu 30 dní. Některé mohou být nošeny i během spánku.

Typ kontaktní čočky

PureVision 2 for Presbyopia je multifokální kontaktní čočka. Multifokální kontaktní čočky, známé také jako progresivní čočky, jsou určeny pro ty, kteří trpí presbyopií (věkem související dalekozrakost).

Recenze

PureVision 2 for Presbyopia má průměrné hodnocení 4,5 na základě 2 recenzí. Klikněte zde pro odeslání recenze.

Další varianty

Doporučení pro vás