SofLens Multi-Focal - Porovnejte Ceny

SofLens Multi-Focal
(2)

Porovnejte ceny od 263 Kč do 263 Kč.

Cena je spočítána na měsíc (2 čočky).

Porovnejte ceny od 263 Kč do 263 Kč. Cena je spočítána na měsíc (2 čočky).
Zobrazit cenu pro
Velikosti balení

poznámka: některé odkazy mohou být sponzorované.

Historie cen

Nejnižší cena během posledních 11 měsíců je 256 Kč za měsíc.

Aktuálně je nejnižší cena 263 Kč za měsíc.

Jak koupit kontaktní čočky online?

Pokud jste ještě nikdy nekoupili kontaktní čočky online, můžete sledovat náš jednoduchý průvodce: jak koupit multifokální kontaktní čočky online pro presbyopii.

Informace o ceně

Porovnejte ceny mezi 2 obchody a baleními s 6 kontaktními čočkami. Nyní je nejnižší měsíční cena 263 Kč a nejvyšší je 263 Kč. Ušetřete až 0%.

Kupte si SofLens Multi-Focal online za nejlepší a nejnižší cenu. Vždy najdeme pro vás nejnižší cenu. Děláme to tím, že neustále sledujeme nejlepší nabídky online.

SofLens Multi-Focal se prodává v krabicích po 6 kontaktních čočkách.

Informace o produktu

 • Název
  SofLens Multi-Focal
 • Doba nošení
  Měsíční čočka
 • Typ
  Multifokální kontaktní čočka
 • Výrobce
  Bausch + Lomb
 • Materiál
  Polymacon B
 • Obsah vody
  38 %, 6 %
 • Přenos kyslíku
  24 Dk/t
 • Lze nosit při spánku
  Ne
 • UV filtr
  Ne
 • Rozsah dioptrií
  -7 do 6
 • Průměr čočky
  14.5
 • BC
  8.5, 8.8
Přečtěte si více na webových stránkách výrobce: https://www.bausch.com/.

Doprava

Všechny obchody uvedené na této stránce dodávají do Česká republika. Typická doba dodání je 1-3 dny, zatímco některé obchody mohou trvat až 3-7 dní. Přesný čas dodání najdete na webových stránkách obchodu. Pokud potřebujete rychlé dodání kontaktních čoček, existují obchody, které tuto službu nabízejí.

Popis

SofLens Multi-Focal jsou měsíční kontaktní čočky od renomované společnosti Bausch + Lomb. Jsou vyrobeny z kvalitního materiálu Polymacon B a nabízejí obsah vody 38,6%. Tento typ čoček je navržen k korekci presbyopie, což je lékařský termín pro věkem související dalekozrakost.

Tyto oblíbené čočky mají schopnost poskytnout ostře vidění na všechny vzdálenosti bez namáhavého zaostřování. Jejich jedinečný design Natra-Sight Optics umožňuje snadné přechody mezi blízkými a dalekými objekty a všechny body mezi nimi. Kromě toho, vícezrakové čočky SofLens Multi-Focal jsou vyvinuty tak, aby poskytovaly komfort po celý den.

Mějte na paměti, že přestože lze SofLens Multi-Focal nosit po celý den, nejsou určeny k nošení přes noc. Je nutné je na konci dne vyjmout, vyčistit a umístit do pouzdra s roztokem. Perfektní volba pro ty, kteří trpí presbyopií a hledají měsíční řešení s výjimečným komfortem.

Doba nošení

SofLens Multi-Focal je měsíční čočka. Měsíční čočky, známé také jako 30-denní čočky, se nosí po dobu 30 dní. Některé mohou být nošeny i během spánku.

Typ kontaktní čočky

SofLens Multi-Focal je multifokální kontaktní čočka. Multifokální kontaktní čočky, známé také jako progresivní čočky, jsou určeny pro ty, kteří trpí presbyopií (věkem související dalekozrakost).

Recenze

SofLens Multi-Focal má průměrné hodnocení 4,5 na základě 2 recenzí. Klikněte zde pro odeslání recenze.

Doporučení pro vás

Další vyhledávání