Miru 1 Day UpSide Multifocal - Porovnejte Ceny

Miru 1 Day UpSide Multifocal
(2)

Porovnejte ceny od 2066 Kč do 2180 Kč.

Cena je spočítána na měsíc (60 čočky).

Porovnejte ceny od 2066 Kč do 2180 Kč. Cena je spočítána na měsíc (60 čočky).
Zobrazit cenu pro
Velikosti balení

poznámka: některé odkazy mohou být sponzorované.

Historie cen

Nejnižší cena během posledních 11 měsíců je 1756 Kč za měsíc.

Aktuálně je nejnižší cena 2066 Kč za měsíc.

Jak koupit kontaktní čočky online?

Pokud jste ještě nikdy nekoupili kontaktní čočky online, můžete sledovat náš jednoduchý průvodce: jak koupit multifokální kontaktní čočky online pro presbyopii.

Informace o ceně

Porovnejte ceny mezi 1 obchod a baleními s 30 nebo 90 kontaktními čočkami. Nyní je nejnižší měsíční cena 2066 Kč a nejvyšší je 2180 Kč. Ušetřete až 5%.

Kupte si Miru 1 Day UpSide Multifocal online za nejlepší a nejnižší cenu. Vždy najdeme pro vás nejnižší cenu. Děláme to tím, že neustále sledujeme nejlepší nabídky online.

Miru 1 Day UpSide Multifocal se prodává v krabicích po 30 nebo 90 kontaktních čočkách.

Informace o produktu

 • Název
  Miru 1 Day UpSide Multifocal
 • Doba nošení
  Jednodenní čočka
 • Typ
  Multifokální kontaktní čočka
 • Výrobce
  Menicon
 • Materiál
  Midafilcon A
 • Obsah vody
  56 %
 • Přenos kyslíku
  91 Dk/t
 • Lze nosit při spánku
  Ne
 • UV filtr
  Ano
 • Rozsah dioptrií
  -10 do 5
 • Průměr čočky
  14.2
 • BC
  8.4
Přečtěte si více na webových stránkách výrobce: https://www.menicon.com/.

Doprava

Všechny obchody uvedené na této stránce dodávají do Česká republika. Typická doba dodání je 1-3 dny, zatímco některé obchody mohou trvat až 3-7 dní. Přesný čas dodání najdete na webových stránkách obchodu. Pokud potřebujete rychlé dodání kontaktních čoček, existují obchody, které tuto službu nabízejí.

Popis

Multifokální kontaktní čočky Miru 1 Day UpSide jsou výrobkem společnosti Menicon. Čočky jsou vyrobeny z materiálu Midafilcon A s vysokým obsahem vody, konkrétně 56 %. Díky tomu jsou velmi pohodlné pro nošení po celý den.

Čočky Miru 1 Day UpSide jsou navrženy tak, aby korigovaly presbyopii, což znamená, že poskytují vynikající vidění na všechny vzdálenosti. Tyto denní čočky jsou zbarveny do světle modré barvy pro usnadnění manipulace. Jedinečné technologie, které jsou v těchto čočkách použity, zaručují vysoký komfort nošení a skvělé vidění.

Navíc, Miru 1 Day UpSide Multifocal má unikátní Smart Touch balení, což zajišťuje hygieničtější manipulaci. Toto balení má jedinečnou Smart zónu, která zajistí, že vnitřní povrch čočky je vždy orientován dolů. To znamená, že čočku můžete vyjmout a nasadit, aniž byste se dotkli vnitřního povrchu, čímž zůstane neznečištěná až do samotné aplikace.

Doba nošení

Miru 1 Day UpSide Multifocal je jednodenní čočka. Jednodenní čočky, známé také jako 1-denní čočky nebo čočky na jedno nošení, se nosí jeden den a poté se vyhodí.

Typ kontaktní čočky

Miru 1 Day UpSide Multifocal je multifokální kontaktní čočka. Multifokální kontaktní čočky, známé také jako progresivní čočky, jsou určeny pro ty, kteří trpí presbyopií (věkem související dalekozrakost).

Recenze

Miru 1 Day UpSide Multifocal má průměrné hodnocení 4,5 na základě 2 recenzí. Klikněte zde pro odeslání recenze.

Další varianty

Doporučení pro vás