Dailies Total1 Multifocal - Porovnejte Ceny

Dailies Total1 Multifocal
(2)

Porovnejte ceny od 1568 Kč do 1938 Kč.

Cena je spočítána na měsíc (60 čočky).

Porovnejte ceny od 1568 Kč do 1938 Kč. Cena je spočítána na měsíc (60 čočky).

Historie cen

Nejnižší cena během posledních 11 měsíců je 1568 Kč za měsíc.

Aktuálně je nejnižší cena 1568 Kč za měsíc.

Jak koupit kontaktní čočky online?

Pokud jste ještě nikdy nekoupili kontaktní čočky online, můžete sledovat náš jednoduchý průvodce: jak koupit multifokální kontaktní čočky online pro presbyopii.

Informace o ceně

Porovnejte ceny mezi 4 obchody a baleními s 30 nebo 90 kontaktními čočkami. Nyní je nejnižší měsíční cena 1568 Kč a nejvyšší je 1938 Kč. Ušetřete až 19%.

Kupte si Dailies Total1 Multifocal online za nejlepší a nejnižší cenu. Vždy najdeme pro vás nejnižší cenu. Děláme to tím, že neustále sledujeme nejlepší nabídky online.

Dailies Total1 Multifocal se prodává v krabicích po 30 nebo 90 kontaktních čočkách.

Informace o produktu

 • Název
  Dailies Total1 Multifocal
 • Doba nošení
  Jednodenní čočka
 • Typ
  Multifokální kontaktní čočka
 • Výrobce
  Alcon
 • Materiál
  Delefilcon A
 • Obsah vody
  33 %
 • Přenos kyslíku
  156 Dk/t
 • Lze nosit při spánku
  Ne
 • UV filtr
  Ne
 • Rozsah dioptrií
  -10 do 6
 • Průměr čočky
  14.1
 • BC
  8.5
Přečtěte si více na webových stránkách výrobce: https://www.alcon.com/.

Doprava

Všechny obchody uvedené na této stránce dodávají do Česká republika. Typická doba dodání je 1-3 dny, zatímco některé obchody mohou trvat až 3-7 dní. Přesný čas dodání najdete na webových stránkách obchodu. Pokud potřebujete rychlé dodání kontaktních čoček, existují obchody, které tuto službu nabízejí.

Popis

Dailies Total1 Multifocal jsou jednodenní silikon-hydrogelové čočky od renomovaného výrobce Alcon. Jsou vyráběny z materiálu Delefilcon A a jejich obsah vody dosahuje hodnoty 33 %. Jsou ideální pro osoby trpící presbyopií - stařeckou dalekozrakostí.

Kombinace klasického hydrogelového materiálu, který obsahuje vysoké množství vody, a silikon-hydrogelu umožňuje dostatečné množství kyslíku dosáhnout rohovky. Toto je označováno jako propustnost kyslíku a u těchto čoček činí 156 Dk / t. Jejich patentovaný Precision Profile Design poskytuje bezproblémové vidění na všechny vzdálenosti - blízké, dálkové i střední. Navíc systém rozložení vody v čočkách rovnoměrně distribuuje vlhkost pro celodenní pohodlí.

Voda je obsažená uvnitř čočky a více než 80 % na povrchu, což umožňuje čočce klouzat hladce na hedvábné tkáni oka a víček bez pocitů nepohodlí. Perfektní hydratační systém čoček Dailies 1 Multifocal poskytuje pohodlí po celý den. Samozřejmě, jak je u jednodenních čoček zvykem, každý den použijete nový pár čoček a po použití je vyhodíte.

Doba nošení

Dailies Total1 Multifocal je jednodenní čočka. Jednodenní čočky, známé také jako 1-denní čočky nebo čočky na jedno nošení, se nosí jeden den a poté se vyhodí.

Typ kontaktní čočky

Dailies Total1 Multifocal je multifokální kontaktní čočka. Multifokální kontaktní čočky, známé také jako progresivní čočky, jsou určeny pro ty, kteří trpí presbyopií (věkem související dalekozrakost).

Recenze

Dailies Total1 Multifocal má průměrné hodnocení 5 na základě 2 recenzí. Klikněte zde pro odeslání recenze.

Další varianty

Doporučení pro vás