Proclear 1 Day Multifocal - Porovnejte Ceny

Proclear 1 Day Multifocal
(3)

Porovnejte ceny od 1098 Kč do 1178 Kč.

Cena je spočítána na měsíc (60 čočky).

Porovnejte ceny od 1098 Kč do 1178 Kč. Cena je spočítána na měsíc (60 čočky).

Historie cen

Nejnižší cena během posledních 11 měsíců je 1058 Kč za měsíc.

Aktuálně je nejnižší cena 1098 Kč za měsíc.

Jak koupit kontaktní čočky online?

Pokud jste ještě nikdy nekoupili kontaktní čočky online, můžete sledovat náš jednoduchý průvodce: jak koupit multifokální kontaktní čočky online pro presbyopii.

Informace o ceně

Porovnejte ceny mezi 4 obchody a baleními s 30 nebo 90 kontaktními čočkami. Nyní je nejnižší měsíční cena 1098 Kč a nejvyšší je 1178 Kč. Ušetřete až 7%.

Kupte si Proclear 1 Day Multifocal online za nejlepší a nejnižší cenu. Vždy najdeme pro vás nejnižší cenu. Děláme to tím, že neustále sledujeme nejlepší nabídky online.

Proclear 1 Day Multifocal se prodává v krabicích po 30 nebo 90 kontaktních čočkách.

Informace o produktu

 • Název
  Proclear 1 Day Multifocal
 • Doba nošení
  Jednodenní čočka
 • Typ
  Multifokální kontaktní čočka
 • Výrobce
  CooperVision
 • Materiál
  Omafilcon A
 • Obsah vody
  60 %, 62 %
 • Přenos kyslíku
  37 Dk/t
 • Lze nosit při spánku
  Ne
 • UV filtr
  Ne
 • Rozsah dioptrií
  -10 do 6
 • Průměr čočky
  14.2
 • BC
  8.7
Přečtěte si více na webových stránkách výrobce: https://coopervision.com/.

Doprava

Všechny obchody uvedené na této stránce dodávají do Česká republika. Typická doba dodání je 1-3 dny, zatímco některé obchody mohou trvat až 3-7 dní. Přesný čas dodání najdete na webových stránkách obchodu. Pokud potřebujete rychlé dodání kontaktních čoček, existují obchody, které tuto službu nabízejí.

Popis

Proclear 1 Day Multifocal jsou denní multifokální kontaktní čočky vyráběné společností CooperVision. Tato čočka je určená k korekci presbyopie a eliminaci symptomů spojených se suchýma očima.

Čočky Proclear 1 Day Multifocal jsou vyrobené z materiálu Omafilcon A, který má vysoký obsah vody, konkrétně 60-62%. Optická konstrukce čočky umožňuje oku najít instinktivní zónu, která poskytuje optimální zaostření.

Postupný přechod mezi očními zónami zajišťuje jasné a ostré vidění bez náročného zaostřování v každé situaci. Čočky Proclear 1 Day Multifocal poskytují jasné vidění na všechny vzdálenosti, což je skvělá alternativa k brýlím.

Denní čočky jsou široce uznávány jako jedna z nejzdravějších možností pro nositele kontaktních čoček. Každý pár se na konci dne jednoduše vyhodí a nahradí novým, svěžím párem další den. Tím se eliminuje potřeba čištění, dezinfekce a skladování.

Technologie PC™ hydratace umožňuje vodě vázat se na povrch čočky, čímž je bráněno jejímu vypařování. Tato ochranná vrstva, která se vytvoří na povrchu čočky, brání hromadění nečistot a redukuje tvorbu usazenin. Zároveň zajišťuje správnou funkci čočky a pohodlné nošení po celý den.

Doba nošení

Proclear 1 Day Multifocal je jednodenní čočka. Jednodenní čočky, známé také jako 1-denní čočky nebo čočky na jedno nošení, se nosí jeden den a poté se vyhodí.

Typ kontaktní čočky

Proclear 1 Day Multifocal je multifokální kontaktní čočka. Multifokální kontaktní čočky, známé také jako progresivní čočky, jsou určeny pro ty, kteří trpí presbyopií (věkem související dalekozrakost).

Recenze

Proclear 1 Day Multifocal má průměrné hodnocení 4,7 na základě 3 recenzí. Klikněte zde pro odeslání recenze.

Další varianty

Doporučení pro vás