Clariti 1 Day Multifocal - Porovnejte Ceny

Clariti 1 Day Multifocal
(3)

Porovnejte ceny od 1422 Kč do 1518 Kč.

Cena je spočítána na měsíc (60 čočky).

Porovnejte ceny od 1422 Kč do 1518 Kč. Cena je spočítána na měsíc (60 čočky).

Historie cen

Nejnižší cena během posledních 11 měsíců je 1422 Kč za měsíc.

Aktuálně je nejnižší cena 1422 Kč za měsíc.

Jak koupit kontaktní čočky online?

Pokud jste ještě nikdy nekoupili kontaktní čočky online, můžete sledovat náš jednoduchý průvodce: jak koupit multifokální kontaktní čočky online pro presbyopii.

Informace o ceně

Porovnejte ceny mezi 3 obchody a baleními s 30 nebo 90 kontaktními čočkami. Nyní je nejnižší měsíční cena 1422 Kč a nejvyšší je 1518 Kč. Ušetřete až 6%.

Kupte si Clariti 1 Day Multifocal online za nejlepší a nejnižší cenu. Vždy najdeme pro vás nejnižší cenu. Děláme to tím, že neustále sledujeme nejlepší nabídky online.

Clariti 1 Day Multifocal se prodává v krabicích po 30 nebo 90 kontaktních čočkách.

Informace o produktu

 • Název
  Clariti 1 Day Multifocal
 • Doba nošení
  Jednodenní čočka
 • Typ
  Multifokální kontaktní čočka
 • Výrobce
  CooperVision
 • Materiál
  Somofilcon A
 • Obsah vody
  56 %
 • Přenos kyslíku
  86 Dk/t
 • Lze nosit při spánku
  Ne
 • UV filtr
  Ano
 • Rozsah dioptrií
  -6 do 5
 • Průměr čočky
  14.1
 • BC
  8.6
Přečtěte si více na webových stránkách výrobce: https://coopervision.com/.

Doprava

Všechny obchody uvedené na této stránce dodávají do Česká republika. Typická doba dodání je 1-3 dny, zatímco některé obchody mohou trvat až 3-7 dní. Přesný čas dodání najdete na webových stránkách obchodu. Pokud potřebujete rychlé dodání kontaktních čoček, existují obchody, které tuto službu nabízejí.

Popis

Clariti 1 Day Multifocal jsou kontaktní čočky od výrobce CooperVision. Tento typ čoček je vyroben z materiálu Somofilcon A, který je vysoce prodyšný a má obsah vody 56%.

Clariti 1 Day Multifocal jsou určeny k dennímu nošení a korekci presbyopie, čímž zajišťují ostré vidění na všechny vzdálenosti - jak blízké, tak střední a daleké. Díky speciální technologii udržující vlhkost zůstávají tato multifokální čočky po celý den pohodlné a jsou ideální pro ty s aktivním životním stylem.

Materiál Somofilcon A těchto čoček je vysoce pokročilý a dokáže udržovat velké množství vlhkosti, zatímco poskytuje rohovce dostatek kyslíku. Toto zajišťuje zdravý a přirozený stav očí. Díky technologii WetLoc® mají čočky Clariti 1 Day Multifocal konstantní pocit pohodlí, protože rozprostírají a uvolňují vestavěnou vlhkost po celý den. Toho dosahují přirozeným přitahováním a vazbou vodních molekul na povrch čočky.

Doba nošení

Clariti 1 Day Multifocal je jednodenní čočka. Jednodenní čočky, známé také jako 1-denní čočky nebo čočky na jedno nošení, se nosí jeden den a poté se vyhodí.

Typ kontaktní čočky

Clariti 1 Day Multifocal je multifokální kontaktní čočka. Multifokální kontaktní čočky, známé také jako progresivní čočky, jsou určeny pro ty, kteří trpí presbyopií (věkem související dalekozrakost).

Recenze

Clariti 1 Day Multifocal má průměrné hodnocení 4 na základě 3 recenzí. Klikněte zde pro odeslání recenze.

Další varianty

Doporučení pro vás