Clariti 1 Day - Porovnejte Ceny

Clariti 1 Day
(3)

Porovnejte ceny od 757 Kč do 998 Kč.

Cena je spočítána na měsíc (60 čočky).

Porovnejte ceny od 757 Kč do 998 Kč. Cena je spočítána na měsíc (60 čočky).

Historie cen

Nejnižší cena během posledních 11 měsíců je 757 Kč za měsíc.

Aktuálně je nejnižší cena 757 Kč za měsíc.

Jak koupit kontaktní čočky online?

Pokud jste ještě nikdy nekoupili kontaktní čočky online, můžete sledovat náš jednoduchý průvodce: jak koupit kontaktní čočky online.

Informace o ceně

Porovnejte ceny mezi 3 obchody a baleními s 30, 90 nebo 180 kontaktními čočkami. Nyní je nejnižší měsíční cena 757 Kč a nejvyšší je 998 Kč. Ušetřete až 24%.

Kupte si Clariti 1 Day online za nejlepší a nejnižší cenu. Vždy najdeme pro vás nejnižší cenu. Děláme to tím, že neustále sledujeme nejlepší nabídky online.

Clariti 1 Day se prodává v krabicích po 30, 90 nebo 180 kontaktních čočkách.

Informace o produktu

 • Název
  Clariti 1 Day
 • Doba nošení
  Jednodenní čočka
 • Výrobce
  CooperVision
 • Materiál
  Somofilcon A
 • Obsah vody
  56 %
 • Přenos kyslíku
  86 Dk/t
 • Lze nosit při spánku
  Ne
 • UV filtr
  Ano
 • Rozsah dioptrií
  -10 do 8
 • Průměr čočky
  14.1
 • BC
  8.6
Přečtěte si více na webových stránkách výrobce: https://coopervision.com/.

Doprava

Všechny obchody uvedené na této stránce dodávají do Česká republika. Typická doba dodání je 1-3 dny, zatímco některé obchody mohou trvat až 3-7 dní. Přesný čas dodání najdete na webových stránkách obchodu. Pokud potřebujete rychlé dodání kontaktních čoček, existují obchody, které tuto službu nabízejí.

Popis

Clariti 1 Day jsou denní kontaktní čočky od společnosti CooperVision vyrobené z materiálu Somofilcon A. Tyto čočky vynikají významnou propustností kyslíku, která činí 86 Dk/t, a vodním obsahem 56%.

Clariti 1 Day jsou vyrobené ze silikon-hydrogelu, což je materiál, který skvěle zadržuje vlhkost, zatímco zároveň poskytuje rohovce dostatek kyslíku. To znamená, že vaše oči zůstávají zdravé a bílé.

Tato vyspělá technologie navíc přispívá k pocitu pohodlí po celý den, protože rovnoměrně rozprostírá a uvolňuje přirozenou vlhkost. Děje se tak tím, že přirozeně přitahuje a váže molekuly vody na povrch čočky. Každý, kdo trpí syndromem suchého oka, ocení Clariti 1 Day.

Clariti 1 Day jsou skvělou volbou pro ty, kteří upřednostňují pohodlí jednodenních čoček a ocení jejich výhody. Jejich jedinečné vlastnosti přicházejí jako výsledek technologie WetLoc™.

Doba nošení

Clariti 1 Day je jednodenní čočka. Jednodenní čočky, známé také jako 1-denní čočky nebo čočky na jedno nošení, se nosí jeden den a poté se vyhodí.

Recenze

Clariti 1 Day má průměrné hodnocení 4,7 na základě 3 recenzí. Klikněte zde pro odeslání recenze.

Další varianty

Doporučení pro vás