Clariti 1 Day Toric - Porovnejte Ceny

Clariti 1 Day Toric
(2)

Porovnejte ceny od 1304 Kč do 1378 Kč.

Cena je spočítána na měsíc (60 čočky).

Porovnejte ceny od 1304 Kč do 1378 Kč. Cena je spočítána na měsíc (60 čočky).

Historie cen

Nejnižší cena během posledních 11 měsíců je 1304 Kč za měsíc.

Aktuálně je nejnižší cena 1304 Kč za měsíc.

Jak koupit kontaktní čočky online?

Pokud jste ještě nikdy nekoupili kontaktní čočky online, můžete sledovat náš jednoduchý průvodce: jak koupit torické kontaktové čočky online pro astigmatismus.

Informace o ceně

Porovnejte ceny mezi 3 obchody a baleními s 30 nebo 90 kontaktními čočkami. Nyní je nejnižší měsíční cena 1304 Kč a nejvyšší je 1378 Kč. Ušetřete až 5%.

Kupte si Clariti 1 Day Toric online za nejlepší a nejnižší cenu. Vždy najdeme pro vás nejnižší cenu. Děláme to tím, že neustále sledujeme nejlepší nabídky online.

Clariti 1 Day Toric se prodává v krabicích po 30 nebo 90 kontaktních čočkách.

Informace o produktu

 • Název
  Clariti 1 Day Toric
 • Doba nošení
  Jednodenní čočka
 • Typ
  Torická kontaktní čočka
 • Výrobce
  CooperVision
 • Materiál
  Somofilcon A
 • Obsah vody
  56 %
 • Přenos kyslíku
  57 Dk/t
 • Lze nosit při spánku
  Ne
 • UV filtr
  Ano
 • Rozsah dioptrií
  -9 do 4
 • Průměr čočky
  14.3
 • BC
  8.6
Přečtěte si více na webových stránkách výrobce: https://coopervision.com/.

Doprava

Všechny obchody uvedené na této stránce dodávají do Česká republika. Typická doba dodání je 1-3 dny, zatímco některé obchody mohou trvat až 3-7 dní. Přesný čas dodání najdete na webových stránkách obchodu. Pokud potřebujete rychlé dodání kontaktních čoček, existují obchody, které tuto službu nabízejí.

Popis

Čočky Clariti 1 Day Toric vyrábí firma CooperVision, vyrobené z materiálu Somofilcon A obsahují 56 procent vody. Tento typ silikon-hydrogelových čoček nabízí maximální pohodlí a zdraví pro vaše oči zároveň.

Clariti 1 Day Toric jsou jednodenní čočky určené pro korekci astigmatismu. Mohou pokrýt až 85% všech receptů s širokým spektrem os, cylindrů a výkonů. Silikon-hydrogelový materiál, ze kterého jsou čočky vyrobené, dodává vaším očím velké množství kyslíku a díky technologii WetLoc™ jsou tyto čočky vlhké a pohodlné po celý den.

Tato technologie WetLoc™ přispívá k celodennímu pocitu pohodlí tím, že rozprostírá a uvolňuje vestavěnou vlhkost po celý den. Děje se tak přirozeným přitahováním a vázáním molekul vody na povrch čočky. Navíc, čočky Clariti 1 Day Toric mají permeabilitu kyslíku 57 Dk/t, tedy poskytují třikrát více propustnosti kyslíku než obvyklé hydrogelové kontaktní čočky přes noc, což umožňuje 100% okysličení rohovky pod čočkou.

Doba nošení

Clariti 1 Day Toric je jednodenní čočka. Jednodenní čočky, známé také jako 1-denní čočky nebo čočky na jedno nošení, se nosí jeden den a poté se vyhodí.

Typ kontaktní čočky

Clariti 1 Day Toric je torická kontaktní čočka. Torické kontaktní čočky, známé také jako astigmatické čočky, jsou určeny pro ty, kteří mají astigmatismus.

Recenze

Clariti 1 Day Toric má průměrné hodnocení 4,5 na základě 2 recenzí. Klikněte zde pro odeslání recenze.

Další varianty

Doporučení pro vás