Precision1 for Astigmatism - Porovnejte Ceny

Precision1 for Astigmatism
(6)

Porovnejte ceny od 1483 Kč do 1598 Kč.

Cena je spočítána na měsíc (60 čočky).

Porovnejte ceny od 1483 Kč do 1598 Kč. Cena je spočítána na měsíc (60 čočky).

Historie cen

Nejnižší cena během posledních 11 měsíců je 1483 Kč za měsíc.

Aktuálně je nejnižší cena 1483 Kč za měsíc.

Jak koupit kontaktní čočky online?

Pokud jste ještě nikdy nekoupili kontaktní čočky online, můžete sledovat náš jednoduchý průvodce: jak koupit torické kontaktové čočky online pro astigmatismus.

Informace o ceně

Porovnejte ceny mezi 4 obchody a baleními s 30 nebo 90 kontaktními čočkami. Nyní je nejnižší měsíční cena 1483 Kč a nejvyšší je 1598 Kč. Ušetřete až 7%.

Kupte si Precision1 for Astigmatism online za nejlepší a nejnižší cenu. Vždy najdeme pro vás nejnižší cenu. Děláme to tím, že neustále sledujeme nejlepší nabídky online.

Precision1 for Astigmatism se prodává v krabicích po 30 nebo 90 kontaktních čočkách.

Informace o produktu

 • Název
  Precision1 for Astigmatism
 • Doba nošení
  Jednodenní čočka
 • Typ
  Torická kontaktní čočka
 • Výrobce
  Alcon
 • Materiál
  Verofilcon A
 • Obsah vody
  51 %
 • Přenos kyslíku
  90 Dk/t
 • Lze nosit při spánku
  Ne
 • UV filtr
  Ano
 • Rozsah dioptrií
  -8 do 4
 • Průměr čočky
  14.5
 • BC
  8.5
Přečtěte si více na webových stránkách výrobce: https://www.alcon.com/.

Doprava

Všechny obchody uvedené na této stránce dodávají do Česká republika. Typická doba dodání je 1-3 dny, zatímco některé obchody mohou trvat až 3-7 dní. Přesný čas dodání najdete na webových stránkách obchodu. Pokud potřebujete rychlé dodání kontaktních čoček, existují obchody, které tuto službu nabízejí.

Popis

Kontaktní čočky Precision1 pro Astigmatism od výrobce Alcon jsou tvořeny materiálem Verofilcon A. Jedná se o torické čočky určené na denní nošení. Vzhledem k jejich jednodennímu režimu výměny, jsou považovány za jednu z nejzdravějších možností použití kontaktních čoček.

Speciálně pro tyto čočky se používá technologie SMART SURFACE®, díky které se z těchto čoček stávají čočky s vodním gradientem. V jádru těchto silikon-hydrogelových čoček se nachází obsah vody 51%, což zajišťuje vysokou propustnost kyslíku. Povrch čočky, který přichází do styku s citlivým okem, je vyroben z klasického hydrogelu s vysokým obsahem vody, více než 80%. To vše vede k mimořádné pohodlnosti při nošení.

Pro ty, kteří trpí astigmatismem, nabízejí tyto kontaktní čočky dokonalou zrakovou ostrost. Díky technologii PRECISION BALANCE 8/4® tyto torické čočky rychle zaujmou stabilní polohu na oku a zaručí perfektní zrakovou ostrost. Pro usnadnění aplikace je čočka opatřena orientační značkou ve formě malé čárky na pozici 6 h.

Při výrobě čoček Precision1 pro Astigmatism bylo kladen velký důraz na komfort a zdraví uživatelů. Každý den začínáte s čerstvými, sterilními čočkami a na konci dne je jednoduše zahodíte.

Doba nošení

Precision1 for Astigmatism je jednodenní čočka. Jednodenní čočky, známé také jako 1-denní čočky nebo čočky na jedno nošení, se nosí jeden den a poté se vyhodí.

Typ kontaktní čočky

Precision1 for Astigmatism je torická kontaktní čočka. Torické kontaktní čočky, známé také jako astigmatické čočky, jsou určeny pro ty, kteří mají astigmatismus.

Recenze

Precision1 for Astigmatism má průměrné hodnocení 4,5 na základě 6 recenzí. Klikněte zde pro odeslání recenze.

Další varianty

Doporučení pro vás

Další vyhledávání