Precision1 - Porovnejte Ceny

Precision1
(4)

Porovnejte ceny od 1045 Kč do 1318 Kč.

Cena je spočítána na měsíc (60 čočky).

Porovnejte ceny od 1045 Kč do 1318 Kč. Cena je spočítána na měsíc (60 čočky).

Historie cen

Nejnižší cena během posledních 11 měsíců je 1045 Kč za měsíc.

Aktuálně je nejnižší cena 1045 Kč za měsíc.

Jak koupit kontaktní čočky online?

Pokud jste ještě nikdy nekoupili kontaktní čočky online, můžete sledovat náš jednoduchý průvodce: jak koupit kontaktní čočky online.

Informace o ceně

Porovnejte ceny mezi 4 obchody a baleními s 30 nebo 90 kontaktními čočkami. Nyní je nejnižší měsíční cena 1045 Kč a nejvyšší je 1318 Kč. Ušetřete až 21%.

Kupte si Precision1 online za nejlepší a nejnižší cenu. Vždy najdeme pro vás nejnižší cenu. Děláme to tím, že neustále sledujeme nejlepší nabídky online.

Precision1 se prodává v krabicích po 30 nebo 90 kontaktních čočkách.

Informace o produktu

 • Název
  Precision1
 • Doba nošení
  Jednodenní čočka
 • Výrobce
  Alcon
 • Materiál
  Verofilcon A
 • Obsah vody
  51 %
 • Přenos kyslíku
  100 Dk/t
 • Lze nosit při spánku
  Ne
 • UV filtr
  Ano
 • Rozsah dioptrií
  -12 do 8
 • Průměr čočky
  14.2
 • BC
  8.3
Přečtěte si více na webových stránkách výrobce: https://www.alcon.com/.

Doprava

Všechny obchody uvedené na této stránce dodávají do Česká republika. Typická doba dodání je 1-3 dny, zatímco některé obchody mohou trvat až 3-7 dní. Přesný čas dodání najdete na webových stránkách obchodu. Pokud potřebujete rychlé dodání kontaktních čoček, existují obchody, které tuto službu nabízejí.

Popis

Precision1, denní kontaktní čočky od renomovaného výrobce Alcon, jsou jedny z nejnovějších vysoce kvalitních čoček na trhu, navržené tak, aby poskytovaly optimální pohodlí a zdraví očí. Zahajují novou éru v oblasti materiálů pro kontaktní čočky díky svému revolučnímu materiálu Verofilcon A.

Čočky Precision1 jsou vybaveny technologií SMARTSURFACE®. Tato technologie vytváří na povrchu čočky tenkou vrstvu obsahující více než 80% vody. Jádro čočky je pak tvořeno silikon-hydrogelem s vodním obsahem 51%, což zajišťuje vysokou propustnost pro kyslík.

Precision1 kontaktní čočky mají denní výměnný režim, což je obecně považováno za nejzdravější způsob nošení čoček. Uživatel začíná každý den s čerstvými, sterilními čočkami a na konci dne je jednoduše vyhodí.

Díky svým jedinečným vlastnostem poskytují čočky Precision1 vynikající komfort a vysokou ostrost zraku. Tyto silikon-hydrogelové čočky nabízí snadnou manipulaci a dlouhotrvající pohodlí.

Doba nošení

Precision1 je jednodenní čočka. Jednodenní čočky, známé také jako 1-denní čočky nebo čočky na jedno nošení, se nosí jeden den a poté se vyhodí.

Recenze

Precision1 má průměrné hodnocení 4,5 na základě 4 recenzí. Klikněte zde pro odeslání recenze.

Další varianty

Doporučení pro vás

Další vyhledávání