Acuvue Oasys 1-Day with HydraLuxe - Porovnejte Ceny

Acuvue Oasys 1-Day with HydraLuxe
(4)

Porovnejte ceny od 1073 Kč do 1358 Kč.

Cena je spočítána na měsíc (60 čočky).

Porovnejte ceny od 1073 Kč do 1358 Kč. Cena je spočítána na měsíc (60 čočky).

Historie cen

Nejnižší cena během posledních 11 měsíců je 1019 Kč za měsíc.

Aktuálně je nejnižší cena 1073 Kč za měsíc.

Jak koupit kontaktní čočky online?

Pokud jste ještě nikdy nekoupili kontaktní čočky online, můžete sledovat náš jednoduchý průvodce: jak koupit kontaktní čočky online.

Informace o ceně

Porovnejte ceny mezi 4 obchody a baleními s 30, 90 nebo 180 kontaktními čočkami. Nyní je nejnižší měsíční cena 1073 Kč a nejvyšší je 1358 Kč. Ušetřete až 21%.

Kupte si Acuvue Oasys 1-Day with HydraLuxe online za nejlepší a nejnižší cenu. Vždy najdeme pro vás nejnižší cenu. Děláme to tím, že neustále sledujeme nejlepší nabídky online.

Acuvue Oasys 1-Day with HydraLuxe se prodává v krabicích po 30, 90 nebo 180 kontaktních čočkách.

Informace o produktu

 • Název
  Acuvue Oasys 1-Day with HydraLuxe
 • Doba nošení
  Jednodenní čočka
 • Výrobce
  Johnson & Johnson
 • Materiál
  Senofilcon A
 • Obsah vody
  38 %
 • Přenos kyslíku
  121 Dk/t
 • Lze nosit při spánku
  Ne
 • UV filtr
  Ano
 • Rozsah dioptrií
  -12 do 8
 • Průměr čočky
  14.3
 • BC
  8.5, 9
Přečtěte si více na webových stránkách výrobce: https://www.acuvue.com/.

Doprava

Všechny obchody uvedené na této stránce dodávají do Česká republika. Typická doba dodání je 1-3 dny, zatímco některé obchody mohou trvat až 3-7 dní. Přesný čas dodání najdete na webových stránkách obchodu. Pokud potřebujete rychlé dodání kontaktních čoček, existují obchody, které tuto službu nabízejí.

Popis

Acuvue Oasys 1-Day s HydraLuxe jsou kontaktní čočky vyrobené ze silikon-hydrogelového materiálu Senofilcon A od společnosti Johnson & Johnson. Tyto čočky se vyrábějí s patentovanou technologií HydraLuxe a mají vysoký obsah vody 38%, což zajišťuje celodenní pohodlí a svěžest.

Technologie HydraLuxe zahrnuje molekuly, které jsou biologicky podobné lidským slzám a jsou zabudovány přímo do materiálu čočky. To pomáhá zabránit příznakům suchých očí a dalším nepohodlím. Molekuly podporují přirozený slzný film oka a zajišťují zdravé a pohodlné nošení.

Kontaktní čočky Acuvue Oasys 1-Day jsou navíc vybaveny modrým zabarvením pro jednodušší manipulaci a indikátorem správné strany. Tyto jednodenní kontaktní čočky jsou považovány za nejzdravější možnost pro nositele čoček, neboť každodenní výměna významně snižuje riziko nepříjemných infekcí.

Doba nošení

Acuvue Oasys 1-Day with HydraLuxe je jednodenní čočka. Jednodenní čočky, známé také jako 1-denní čočky nebo čočky na jedno nošení, se nosí jeden den a poté se vyhodí.

Recenze

Acuvue Oasys 1-Day with HydraLuxe má průměrné hodnocení 4,8 na základě 4 recenzí. Klikněte zde pro odeslání recenze.

Další varianty

Doporučení pro vás