Dailies Total1 - Porovnejte Ceny

Dailies Total1
(2)

Porovnejte ceny od 1133 Kč do 1358 Kč.

Cena je spočítána na měsíc (60 čočky).

Porovnejte ceny od 1133 Kč do 1358 Kč. Cena je spočítána na měsíc (60 čočky).

Historie cen

Nejnižší cena během posledních 11 měsíců je 1133 Kč za měsíc.

Aktuálně je nejnižší cena 1133 Kč za měsíc.

Jak koupit kontaktní čočky online?

Pokud jste ještě nikdy nekoupili kontaktní čočky online, můžete sledovat náš jednoduchý průvodce: jak koupit kontaktní čočky online.

Informace o ceně

Porovnejte ceny mezi 4 obchody a baleními s 30, 90 nebo 180 kontaktními čočkami. Nyní je nejnižší měsíční cena 1133 Kč a nejvyšší je 1358 Kč. Ušetřete až 17%.

Kupte si Dailies Total1 online za nejlepší a nejnižší cenu. Vždy najdeme pro vás nejnižší cenu. Děláme to tím, že neustále sledujeme nejlepší nabídky online.

Dailies Total1 se prodává v krabicích po 30, 90 nebo 180 kontaktních čočkách.

Informace o produktu

 • Název
  Dailies Total1
 • Doba nošení
  Jednodenní čočka
 • Výrobce
  Alcon
 • Materiál
  Delefilcon A
 • Obsah vody
  33 %
 • Přenos kyslíku
  156 Dk/t
 • Lze nosit při spánku
  Ne
 • UV filtr
  Ne
 • Rozsah dioptrií
  -12 do 6
 • Průměr čočky
  14.1
 • BC
  8.5
Přečtěte si více na webových stránkách výrobce: https://www.alcon.com/.

Doprava

Všechny obchody uvedené na této stránce dodávají do Česká republika. Typická doba dodání je 1-3 dny, zatímco některé obchody mohou trvat až 3-7 dní. Přesný čas dodání najdete na webových stránkách obchodu. Pokud potřebujete rychlé dodání kontaktních čoček, existují obchody, které tuto službu nabízejí.

Popis

Kontaktní čočky Dailies Total1 od výrobce Alcon jsou vyrobeny z materiálu Delefilcon A a disponují 33% obsahem vody. Tyto jednodenní čočky jsou ideální volbou pro ty, kteří hledají pohodlí a bezpečnost.

Dailies Total1 jsou prvními kontaktními čočkami s proměnným obsahem vody, což zajišťuje maximální hydrataci tam, kde vaše oči nejvíce potřebují. Díky svému designu a použití moderního silikon-hydrogelu poskytují vysokou propustnost kyslíku a hladký pocit, což zajišťuje nejlepší komfort po celý den.

Jelikož je k dispozici více než 80% vody na povrchu těchto čoček, jsou vysoce komfortní a zároveň nabízejí potřebnou propustnost kyslíku pro zdraví vašich očí. Tato kombinace kvalitních materiálů zajišťuje dlouhotrvající hydrataci a pohodlí.

Čočky Dailies Total1 nepotřebují žádnou údržbu. Jednoduše každý den nasadíte nový pár a po použití ho zlikvidujete. Pokud hledáte jednodenní kontaktní čočky bez potřeby údržby, Dailies Total1 jsou správnou volbou.

Dailies Total1 jsou kontaktní čočky navržené pro ty, kteří upřednostňují jednodenní čočky, které nevyžadují žádnou údržbu, mají citlivé oči nebo trpí suchostí očí.

Doba nošení

Dailies Total1 je jednodenní čočka. Jednodenní čočky, známé také jako 1-denní čočky nebo čočky na jedno nošení, se nosí jeden den a poté se vyhodí.

Recenze

Dailies Total1 má průměrné hodnocení 5 na základě 2 recenzí. Klikněte zde pro odeslání recenze.

Další varianty

Doporučení pro vás