Biotrue ONEday - Porovnejte Ceny

Biotrue ONEday
(4)

Porovnejte ceny od 645 Kč do 958 Kč.

Cena je spočítána na měsíc (60 čočky).

Porovnejte ceny od 645 Kč do 958 Kč. Cena je spočítána na měsíc (60 čočky).

Historie cen

Nejnižší cena během posledních 11 měsíců je 645 Kč za měsíc.

Aktuálně je nejnižší cena 645 Kč za měsíc.

Jak koupit kontaktní čočky online?

Pokud jste ještě nikdy nekoupili kontaktní čočky online, můžete sledovat náš jednoduchý průvodce: jak koupit kontaktní čočky online.

Informace o ceně

Porovnejte ceny mezi 4 obchody a baleními s 30, 90 nebo 180 kontaktními čočkami. Nyní je nejnižší měsíční cena 645 Kč a nejvyšší je 958 Kč. Ušetřete až 33%.

Kupte si Biotrue ONEday online za nejlepší a nejnižší cenu. Vždy najdeme pro vás nejnižší cenu. Děláme to tím, že neustále sledujeme nejlepší nabídky online.

Biotrue ONEday se prodává v krabicích po 30, 90 nebo 180 kontaktních čočkách.

Informace o produktu

 • Název
  Biotrue ONEday
 • Doba nošení
  Jednodenní čočka
 • Výrobce
  Bausch + Lomb
 • Materiál
  Nesofilcon A
 • Obsah vody
  78 %
 • Přenos kyslíku
  42 Dk/t
 • Lze nosit při spánku
  Ne
 • UV filtr
  Ano
 • Rozsah dioptrií
  -9 do 6
 • Průměr čočky
  14.2
 • BC
  8.6
Přečtěte si více na webových stránkách výrobce: https://www.bausch.com/.

Doprava

Všechny obchody uvedené na této stránce dodávají do Česká republika. Typická doba dodání je 1-3 dny, zatímco některé obchody mohou trvat až 3-7 dní. Přesný čas dodání najdete na webových stránkách obchodu. Pokud potřebujete rychlé dodání kontaktních čoček, existují obchody, které tuto službu nabízejí.

Popis

Biotrue ONEday, vyrobené společností Bausch + Lomb, jsou kontaktní čočky určené pro jednodenní použití. Tyto čočky jsou navrženy tak, aby odpovídaly vlastnostem a chování lidského oka.

Material čočky je Nesofilcon A s vysokým obsahem vody, konkrétně 78 %. Díky tomu jsou ideální pro lidi s suchými očima, dokáží poskytnout pohodlí po celý den. Biotrue ONEday jsou známé svými schopnostmi poskytovat vytrvalé pohodlí po celý den.

Biotrue ONEday využívají HyperGel technologii, která kombinuje klasický hydrogel se silikon-hydrogelem. Tato kombinace zaručuje velmi vysoký obsah vody a průchodnost kyslíku, konkrétně 42 Dk/t.

Technologie HyperGel funguje na základě aktivních částic v horní vrstvě materiálu čočky. Tyto částice potom vytváří lipidovou vrstvu, která má schopnost předcházet dehydrataci. Tím zůstávají čočky příjemně vlhké a udržují své mimořádné optické vlastnosti po celý den.

Doba nošení

Biotrue ONEday je jednodenní čočka. Jednodenní čočky, známé také jako 1-denní čočky nebo čočky na jedno nošení, se nosí jeden den a poté se vyhodí.

Recenze

Biotrue ONEday má průměrné hodnocení 4,2 na základě 4 recenzí. Klikněte zde pro odeslání recenze.

Další varianty

Doporučení pro vás