Dailies AquaComfort Plus - Porovnejte Ceny

Dailies AquaComfort Plus
(2)

Porovnejte ceny od 643 Kč do 878 Kč.

Cena je spočítána na měsíc (60 čočky).

Porovnejte ceny od 643 Kč do 878 Kč. Cena je spočítána na měsíc (60 čočky).

Historie cen

Nejnižší cena během posledních 11 měsíců je 605 Kč za měsíc.

Aktuálně je nejnižší cena 643 Kč za měsíc.

Jak koupit kontaktní čočky online?

Pokud jste ještě nikdy nekoupili kontaktní čočky online, můžete sledovat náš jednoduchý průvodce: jak koupit kontaktní čočky online.

Informace o ceně

Porovnejte ceny mezi 4 obchody a baleními s 30, 90 nebo 180 kontaktními čočkami. Nyní je nejnižší měsíční cena 643 Kč a nejvyšší je 878 Kč. Ušetřete až 27%.

Kupte si Dailies AquaComfort Plus online za nejlepší a nejnižší cenu. Vždy najdeme pro vás nejnižší cenu. Děláme to tím, že neustále sledujeme nejlepší nabídky online.

Dailies AquaComfort Plus se prodává v krabicích po 30, 90 nebo 180 kontaktních čočkách.

Informace o produktu

 • Název
  Dailies AquaComfort Plus
 • Doba nošení
  Jednodenní čočka
 • Výrobce
  Alcon
 • Materiál
  Nelfilcon A
 • Obsah vody
  69 %
 • Přenos kyslíku
  26 Dk/t
 • Lze nosit při spánku
  Ne
 • UV filtr
  Ne
 • Rozsah dioptrií
  -15 do 8
 • Průměr čočky
  14
 • BC
  8.7
Přečtěte si více na webových stránkách výrobce: https://www.alcon.com/.

Doprava

Všechny obchody uvedené na této stránce dodávají do Česká republika. Typická doba dodání je 1-3 dny, zatímco některé obchody mohou trvat až 3-7 dní. Přesný čas dodání najdete na webových stránkách obchodu. Pokud potřebujete rychlé dodání kontaktních čoček, existují obchody, které tuto službu nabízejí.

Popis

Dailies AquaComfort Plus jsou jednodenní kontaktní čočky od výrobce Alcon. Jsou vyrobeny z materiálu Nelfilcon A, který zajišťuje vysokou propustnost kyslíku na úrovni 26 Dk/t. Díky svému vysokému obsahu vody, který je na úrovni 69%, přinášejí vysoce pohodlné nošení během celého dne.

Tyto čočky se vyznačují prvotřídním hydratačním systémem, který poskytuje jedinečný komfort. Tento systém zahrnuje tři hydratační složky: lubrikant HPMC, který je přidán do roztoku v blistru a poskytuje okamžitý komfort po zavedení; vlhčící složku PVA, která se aktivuje mrknutím a udržuje oči hydratované po celý den; a lubrikant PEG, který minimalizuje tření mezi čočkou a víčkem.

Podle výrobce Alcon lze přechod od jejich předchozího modelu, Focus Dailies All Day Comfort, na Dailies AquaComfort Plus provést bez konzultace s očním specialistou. Každé ráno vám tedy tyto čočky poskytnout čerstvý pocit a komfort, který potřebujete, aniž byste se museli obávat komplikací.

Doba nošení

Dailies AquaComfort Plus je jednodenní čočka. Jednodenní čočky, známé také jako 1-denní čočky nebo čočky na jedno nošení, se nosí jeden den a poté se vyhodí.

Recenze

Dailies AquaComfort Plus má průměrné hodnocení 4,5 na základě 2 recenzí. Klikněte zde pro odeslání recenze.

Další varianty

Doporučení pro vás