Dailies AquaComfort Plus Multifocal - Porovnejte Ceny

Dailies AquaComfort Plus Multifocal
(2)

Porovnejte ceny od 1253 Kč do 1478 Kč.

Cena je spočítána na měsíc (60 čočky).

Porovnejte ceny od 1253 Kč do 1478 Kč. Cena je spočítána na měsíc (60 čočky).

Historie cen

Nejnižší cena během posledních 11 měsíců je 1253 Kč za měsíc.

Aktuálně je nejnižší cena 1253 Kč za měsíc.

Jak koupit kontaktní čočky online?

Pokud jste ještě nikdy nekoupili kontaktní čočky online, můžete sledovat náš jednoduchý průvodce: jak koupit multifokální kontaktní čočky online pro presbyopii.

Informace o ceně

Porovnejte ceny mezi 4 obchody a baleními s 30 nebo 90 kontaktními čočkami. Nyní je nejnižší měsíční cena 1253 Kč a nejvyšší je 1478 Kč. Ušetřete až 15%.

Kupte si Dailies AquaComfort Plus Multifocal online za nejlepší a nejnižší cenu. Vždy najdeme pro vás nejnižší cenu. Děláme to tím, že neustále sledujeme nejlepší nabídky online.

Dailies AquaComfort Plus Multifocal se prodává v krabicích po 30 nebo 90 kontaktních čočkách.

Informace o produktu

 • Název
  Dailies AquaComfort Plus Multifocal
 • Doba nošení
  Jednodenní čočka
 • Typ
  Multifokální kontaktní čočka
 • Výrobce
  Alcon
 • Materiál
  Nelfilcon A
 • Obsah vody
  69 %
 • Přenos kyslíku
  26 Dk/t
 • Lze nosit při spánku
  Ne
 • UV filtr
  Ne
 • Rozsah dioptrií
  -10 do 6
 • Průměr čočky
  14
 • BC
  8.7
Přečtěte si více na webových stránkách výrobce: https://www.alcon.com/.

Doprava

Všechny obchody uvedené na této stránce dodávají do Česká republika. Typická doba dodání je 1-3 dny, zatímco některé obchody mohou trvat až 3-7 dní. Přesný čas dodání najdete na webových stránkách obchodu. Pokud potřebujete rychlé dodání kontaktních čoček, existují obchody, které tuto službu nabízejí.

Popis

Dailies AquaComfort Plus Multifocal jsou jednodenní multifokální kontaktní čočky vyráběné společností Alcon. Hlavním materiálem těchto čoček je Nelfilcon A a mají obsah vody 69%. Tyto čočky jsou určeny k korigaci presbyopie, běžného zrakového defektu ovlivňujícího mnoho dospělých kolem 40. roku života.

Čočky Dailies AquaComfort Plus Multifocal využívají technologii Precision Profile, která zajišťuje plynulý přechod mezi koncentrickými optickými zónami. Centrální část čočky je navržena na zlepšení blízkého vidění, zatímco kontinuální přechod k okrajům čočky umožňuje jasné vidění na větší vzdálenosti. Lidské oko má přirozenou schopnost využívat jen tu část čočky, kterou v daném okamžiku potřebuje.

Tyto čočky také zlepšují kvalitu obrazu a udržují stabilní pozici čočky na oku. Dailies AquaComfort Plus Multifocal obsahuje hydratační lubrikant známý jako HPMC. Navíc obsahují kombinaci dvou dalších důležitých látek - PVA (polyvinylalkohol) a PEG (polyethylen glykol). PVA je zabudován do materiálu čočky a je s každým mrknutím uvolňován na povrch.

Doba nošení

Dailies AquaComfort Plus Multifocal je jednodenní čočka. Jednodenní čočky, známé také jako 1-denní čočky nebo čočky na jedno nošení, se nosí jeden den a poté se vyhodí.

Typ kontaktní čočky

Dailies AquaComfort Plus Multifocal je multifokální kontaktní čočka. Multifokální kontaktní čočky, známé také jako progresivní čočky, jsou určeny pro ty, kteří trpí presbyopií (věkem související dalekozrakost).

Recenze

Dailies AquaComfort Plus Multifocal má průměrné hodnocení 5 na základě 2 recenzí. Klikněte zde pro odeslání recenze.

Další varianty

Doporučení pro vás