1-Day Acuvue Moist Multifocal - Porovnejte Ceny

1-Day Acuvue Moist Multifocal
(2)

Porovnejte ceny od 1286 Kč do 1578 Kč.

Cena je spočítána na měsíc (60 čočky).

Porovnejte ceny od 1286 Kč do 1578 Kč. Cena je spočítána na měsíc (60 čočky).

Historie cen

Nejnižší cena během posledních 11 měsíců je 1098 Kč za měsíc.

Aktuálně je nejnižší cena 1286 Kč za měsíc.

Jak koupit kontaktní čočky online?

Pokud jste ještě nikdy nekoupili kontaktní čočky online, můžete sledovat náš jednoduchý průvodce: jak koupit multifokální kontaktní čočky online pro presbyopii.

Informace o ceně

Porovnejte ceny mezi 4 obchody a baleními s 30, 90 nebo 180 kontaktními čočkami. Nyní je nejnižší měsíční cena 1286 Kč a nejvyšší je 1578 Kč. Ušetřete až 19%.

Kupte si 1-Day Acuvue Moist Multifocal online za nejlepší a nejnižší cenu. Vždy najdeme pro vás nejnižší cenu. Děláme to tím, že neustále sledujeme nejlepší nabídky online.

1-Day Acuvue Moist Multifocal se prodává v krabicích po 30, 90 nebo 180 kontaktních čočkách.

Informace o produktu

 • Název
  1-Day Acuvue Moist Multifocal
 • Doba nošení
  Jednodenní čočka
 • Typ
  Multifokální kontaktní čočka
 • Výrobce
  Johnson & Johnson
 • Materiál
  Etafilcon A
 • Obsah vody
  58 %
 • Přenos kyslíku
  26 Dk/t
 • Lze nosit při spánku
  Ne
 • UV filtr
  Ano
 • Rozsah dioptrií
  -9 do 6
 • Průměr čočky
  14.3
 • BC
  8.4
Přečtěte si více na webových stránkách výrobce: https://www.acuvue.com/.

Doprava

Všechny obchody uvedené na této stránce dodávají do Česká republika. Typická doba dodání je 1-3 dny, zatímco některé obchody mohou trvat až 3-7 dní. Přesný čas dodání najdete na webových stránkách obchodu. Pokud potřebujete rychlé dodání kontaktních čoček, existují obchody, které tuto službu nabízejí.

Popis

1-Day Acuvue Moist Multifocal je kontaktní čočka vyráběná společností Johnson & Johnson. Jsou vyrobeny z materiálu Etafilcon A a nabízí vysoký obsah vody 58%. Jsou speciálně navrženy pro osoby s presbyopií a poskytují jasné vidění na všechny vzdálenosti.

Dezén čoček pokrývá různé velikosti zornic pro optimální vidění za jakýchkoli podmínek, přičemž zůstává stabilní na oku. Jedinečný design zadní křivky zajišťuje dokonalé přilnutí bez pohybu. 1-Day Acuvue Moist Multifocal jsou velmi tenké, vyrobené z měkkého a flexibilního materiálu, který umožňuje dostatečnou přísun kyslíku k povrchu vašich očí.

S využitím unikátní LACREON technologie poskytují těmto čočkám vysokou úroveň pohodlí a pocit svěžesti a hydratace po celý den. Tato čočka je navržená pro jednodenní nošení, což umožňuje uživatelům každý den nasadit nový pár čoček.

Doba nošení

1-Day Acuvue Moist Multifocal je jednodenní čočka. Jednodenní čočky, známé také jako 1-denní čočky nebo čočky na jedno nošení, se nosí jeden den a poté se vyhodí.

Typ kontaktní čočky

1-Day Acuvue Moist Multifocal je multifokální kontaktní čočka. Multifokální kontaktní čočky, známé také jako progresivní čočky, jsou určeny pro ty, kteří trpí presbyopií (věkem související dalekozrakost).

Recenze

1-Day Acuvue Moist Multifocal má průměrné hodnocení 4 na základě 2 recenzí. Klikněte zde pro odeslání recenze.

Další varianty

Doporučení pro vás