1-Day Acuvue Moist for Astigmatism - Porovnejte Ceny

1-Day Acuvue Moist for Astigmatism
(3)

Porovnejte ceny od 1098 Kč do 1278 Kč.

Cena je spočítána na měsíc (60 čočky).

Porovnejte ceny od 1098 Kč do 1278 Kč. Cena je spočítána na měsíc (60 čočky).

Historie cen

Nejnižší cena během posledních 11 měsíců je 1018 Kč za měsíc.

Aktuálně je nejnižší cena 1098 Kč za měsíc.

Jak koupit kontaktní čočky online?

Pokud jste ještě nikdy nekoupili kontaktní čočky online, můžete sledovat náš jednoduchý průvodce: jak koupit torické kontaktové čočky online pro astigmatismus.

Informace o ceně

Porovnejte ceny mezi 4 obchody a baleními s 30, 90 nebo 180 kontaktními čočkami. Nyní je nejnižší měsíční cena 1098 Kč a nejvyšší je 1278 Kč. Ušetřete až 14%.

Kupte si 1-Day Acuvue Moist for Astigmatism online za nejlepší a nejnižší cenu. Vždy najdeme pro vás nejnižší cenu. Děláme to tím, že neustále sledujeme nejlepší nabídky online.

1-Day Acuvue Moist for Astigmatism se prodává v krabicích po 30, 90 nebo 180 kontaktních čočkách.

Informace o produktu

 • Název
  1-Day Acuvue Moist for Astigmatism
 • Doba nošení
  Jednodenní čočka
 • Typ
  Torická kontaktní čočka
 • Výrobce
  Johnson & Johnson
 • Materiál
  Etafilcon A
 • Obsah vody
  58 %
 • Přenos kyslíku
  24 Dk/t
 • Lze nosit při spánku
  Ne
 • UV filtr
  Ano
 • Rozsah dioptrií
  -9 do 4
 • Průměr čočky
  14.5
 • BC
  8.5
Přečtěte si více na webových stránkách výrobce: https://www.acuvue.com/.

Doprava

Všechny obchody uvedené na této stránce dodávají do Česká republika. Typická doba dodání je 1-3 dny, zatímco některé obchody mohou trvat až 3-7 dní. Přesný čas dodání najdete na webových stránkách obchodu. Pokud potřebujete rychlé dodání kontaktních čoček, existují obchody, které tuto službu nabízejí.

Popis

1-Day Acuvue Moist for Astigmatism je denní kontaktlensy pro korekci astigmatismu od výrobce Johnson & Johnson. Tyto čočky jsou vyrobeny z materiálu Etafilcon A a poskytují obsah vody 58 %, takže jsou pohodlné a hydratované pro celodenní nošení.

Tyto čočky jsou typu torické a jsou navrženy pro jednodenní nošení, což je ideální pro snadné a hygienické řešení výměny čoček. Unikátní technologie LACREON značky zamyká hydratační složky přímo do čočky, což zajišťuje konzistentní pohodlí po celý den.

Johnson & Johnson uvádí, že 1-Day Acuvue Moist pro Astigmatism má úspěšnost první aplikace u 95 % uživatelů. Toto činí tyto čočky ideálními pro ty, kdo chtějí kombinovat praktičnost denních čoček s vynikající výkonností a komfortem.

Doba nošení

1-Day Acuvue Moist for Astigmatism je jednodenní čočka. Jednodenní čočky, známé také jako 1-denní čočky nebo čočky na jedno nošení, se nosí jeden den a poté se vyhodí.

Typ kontaktní čočky

1-Day Acuvue Moist for Astigmatism je torická kontaktní čočka. Torické kontaktní čočky, známé také jako astigmatické čočky, jsou určeny pro ty, kteří mají astigmatismus.

Recenze

1-Day Acuvue Moist for Astigmatism má průměrné hodnocení 4,7 na základě 3 recenzí. Klikněte zde pro odeslání recenze.

Další varianty

Doporučení pro vás