Acuvue Oasys 1-Day with HydraLuxe for Astigmatism - Porovnejte Ceny

Acuvue Oasys 1-Day with HydraLuxe for Astigmatism
(3)

Porovnejte ceny od 1459 Kč do 1798 Kč.

Cena je spočítána na měsíc (60 čočky).

Porovnejte ceny od 1459 Kč do 1798 Kč. Cena je spočítána na měsíc (60 čočky).

Historie cen

Nejnižší cena během posledních 11 měsíců je 1333 Kč za měsíc.

Aktuálně je nejnižší cena 1459 Kč za měsíc.

Jak koupit kontaktní čočky online?

Pokud jste ještě nikdy nekoupili kontaktní čočky online, můžete sledovat náš jednoduchý průvodce: jak koupit torické kontaktové čočky online pro astigmatismus.

Informace o ceně

Porovnejte ceny mezi 4 obchody a baleními s 30 nebo 90 kontaktními čočkami. Nyní je nejnižší měsíční cena 1459 Kč a nejvyšší je 1798 Kč. Ušetřete až 19%.

Kupte si Acuvue Oasys 1-Day with HydraLuxe for Astigmatism online za nejlepší a nejnižší cenu. Vždy najdeme pro vás nejnižší cenu. Děláme to tím, že neustále sledujeme nejlepší nabídky online.

Acuvue Oasys 1-Day with HydraLuxe for Astigmatism se prodává v krabicích po 30 nebo 90 kontaktních čočkách.

Informace o produktu

 • Název
  Acuvue Oasys 1-Day with HydraLuxe for Astigmatism
 • Doba nošení
  Jednodenní čočka
 • Typ
  Torická kontaktní čočka
 • Výrobce
  Johnson & Johnson
 • Materiál
  Senofilcon A
 • Obsah vody
  38 %
 • Přenos kyslíku
  121 Dk/t
 • Lze nosit při spánku
  Ne
 • UV filtr
  Ano
 • Rozsah dioptrií
  -9 do 4
 • Průměr čočky
  14.3
 • BC
  8.5
Přečtěte si více na webových stránkách výrobce: https://www.acuvue.com/.

Doprava

Všechny obchody uvedené na této stránce dodávají do Česká republika. Typická doba dodání je 1-3 dny, zatímco některé obchody mohou trvat až 3-7 dní. Přesný čas dodání najdete na webových stránkách obchodu. Pokud potřebujete rychlé dodání kontaktních čoček, existují obchody, které tuto službu nabízejí.

Popis

Acuvue Oasys 1-Day with HydraLuxe pro Astigmatism, vyráběné společností Johnson & Johnson, jsou denní torické kontaktní čočky. Tyto čočky jsou vytvořeny z vysoce prodyšného silikon-hydrogelového materiálu Senofilcon A, s obsahem vody 38 %. Používají technologii HydraLuxe™, která zahrnuje molekuly velmi podobné fyziologickým slzám, čímž nabízejí vysoký komfort nositeli.

Díky technologii HydraLuxe™ jsou tyto čočky jednoduché na nošení a poskytují pohodlí po celý den. Jsou potaženy látkou, která je téměř totožná s fyziologickými slzami, což z nich činí skvělou volbu pro ty, kteří trpí suchýma očima nebo žijí aktivním životním stylem.

Acuvue Oasys 1-Day with HydraLuxe pro Astigmatism také používá technologii Blink Stabilized® pro zajištění, že čočky zůstanou na místě po celou dobu nošení. Tato technologie využívá přirozeného pohybu očních víček k zajištění jasného vidění. Čočky mají mírně modrý nádech pro snadnější manipulaci.

Doba nošení

Acuvue Oasys 1-Day with HydraLuxe for Astigmatism je jednodenní čočka. Jednodenní čočky, známé také jako 1-denní čočky nebo čočky na jedno nošení, se nosí jeden den a poté se vyhodí.

Typ kontaktní čočky

Acuvue Oasys 1-Day with HydraLuxe for Astigmatism je torická kontaktní čočka. Torické kontaktní čočky, známé také jako astigmatické čočky, jsou určeny pro ty, kteří mají astigmatismus.

Recenze

Acuvue Oasys 1-Day with HydraLuxe for Astigmatism má průměrné hodnocení 4 na základě 3 recenzí. Klikněte zde pro odeslání recenze.

Další varianty

Doporučení pro vás