1-Day Acuvue Moist - Porovnejte Ceny

1-Day Acuvue Moist
(2)

Porovnejte ceny od 879 Kč do 1018 Kč.

Cena je spočítána na měsíc (60 čočky).

Porovnejte ceny od 879 Kč do 1018 Kč. Cena je spočítána na měsíc (60 čočky).

Historie cen

Nejnižší cena během posledních 11 měsíců je 826 Kč za měsíc.

Aktuálně je nejnižší cena 879 Kč za měsíc.

Jak koupit kontaktní čočky online?

Pokud jste ještě nikdy nekoupili kontaktní čočky online, můžete sledovat náš jednoduchý průvodce: jak koupit kontaktní čočky online.

Informace o ceně

Porovnejte ceny mezi 4 obchody a baleními s 30, 90 nebo 180 kontaktními čočkami. Nyní je nejnižší měsíční cena 879 Kč a nejvyšší je 1018 Kč. Ušetřete až 14%.

Kupte si 1-Day Acuvue Moist online za nejlepší a nejnižší cenu. Vždy najdeme pro vás nejnižší cenu. Děláme to tím, že neustále sledujeme nejlepší nabídky online.

1-Day Acuvue Moist se prodává v krabicích po 30, 90 nebo 180 kontaktních čočkách.

Informace o produktu

 • Název
  1-Day Acuvue Moist
 • Doba nošení
  Jednodenní čočka
 • Výrobce
  Johnson & Johnson
 • Materiál
  Etafilcon A
 • Obsah vody
  58 %
 • Přenos kyslíku
  33 Dk/t
 • Lze nosit při spánku
  Ne
 • UV filtr
  Ano
 • Rozsah dioptrií
  -12 do 6
 • Průměr čočky
  14.2
 • BC
  8.5, 9
Přečtěte si více na webových stránkách výrobce: https://www.acuvue.com/.

Doprava

Všechny obchody uvedené na této stránce dodávají do Česká republika. Typická doba dodání je 1-3 dny, zatímco některé obchody mohou trvat až 3-7 dní. Přesný čas dodání najdete na webových stránkách obchodu. Pokud potřebujete rychlé dodání kontaktních čoček, existují obchody, které tuto službu nabízejí.

Popis

1-Day Acuvue Moist jsou denní kontaktní čočky od renomovaného výrobce Johnson & Johnson. Vyvinuté z Etafilcon A, poskytují vynikající komfort a čerstvost po celý den. Čočky mají vysoký obsah vody, konkrétně 58%, což přispívá k jejich pohodlí a hydrataci.

Vyrábí se pomocí inovativní technologie LACREON, která do materiálu čočky zabudovává lubrikační látku. Tato technologie je navržena tak, aby pomáhala udržovat vlhkost a minimalizovat podráždění očí. 1-Day Acuvue Moist je proto ideální volba pro ty, kdo trpí suchýma očima.

K navíc, tato čočka obsahuje hladkou povrchovou úpravu, která pomáhá minimalizovat tření mezi bělimou a čočkou při mrknutí. Ačkoli jsou určené pro jednodenní nošení, nabízejí dobrou propustnost pro kyslík s hodnotou 33 Dk/t, díky čemuž se oči cítí zdravé a svěží. V neposlední řadě, 1-Day Acuvue Moist jsou ideální pro lidi s přecitlivělostí na alergeny, jelikož denní výměna čoček pomáhá snižovat hromadění alergenů na čočce.

Doba nošení

1-Day Acuvue Moist je jednodenní čočka. Jednodenní čočky, známé také jako 1-denní čočky nebo čočky na jedno nošení, se nosí jeden den a poté se vyhodí.

Recenze

1-Day Acuvue Moist má průměrné hodnocení 4,5 na základě 2 recenzí. Klikněte zde pro odeslání recenze.

Další varianty

Doporučení pro vás