SofLens Daily Disposable - Porovnejte Ceny

SofLens Daily Disposable
(3)

Porovnejte ceny od 585 Kč do 778 Kč.

Cena je spočítána na měsíc (60 čočky).

Porovnejte ceny od 585 Kč do 778 Kč. Cena je spočítána na měsíc (60 čočky).

Historie cen

Nejnižší cena během posledních 11 měsíců je 585 Kč za měsíc.

Aktuálně je nejnižší cena 585 Kč za měsíc.

Jak koupit kontaktní čočky online?

Pokud jste ještě nikdy nekoupili kontaktní čočky online, můžete sledovat náš jednoduchý průvodce: jak koupit kontaktní čočky online.

Informace o ceně

Porovnejte ceny mezi 4 obchody a baleními s 30, 90 nebo 180 kontaktními čočkami. Nyní je nejnižší měsíční cena 585 Kč a nejvyšší je 778 Kč. Ušetřete až 25%.

Kupte si SofLens Daily Disposable online za nejlepší a nejnižší cenu. Vždy najdeme pro vás nejnižší cenu. Děláme to tím, že neustále sledujeme nejlepší nabídky online.

SofLens Daily Disposable se prodává v krabicích po 30, 90 nebo 180 kontaktních čočkách.

Informace o produktu

 • Název
  SofLens Daily Disposable
 • Doba nošení
  Jednodenní čočka
 • Výrobce
  Bausch + Lomb
 • Materiál
  Hilafilcon B
 • Obsah vody
  59 %
 • Přenos kyslíku
  19 Dk/t
 • Lze nosit při spánku
  Ne
 • UV filtr
  Ne
 • Rozsah dioptrií
  -9 do 6.5
 • Průměr čočky
  14.2
 • BC
  8.6
Přečtěte si více na webových stránkách výrobce: https://www.bausch.com/.

Doprava

Všechny obchody uvedené na této stránce dodávají do Česká republika. Typická doba dodání je 1-3 dny, zatímco některé obchody mohou trvat až 3-7 dní. Přesný čas dodání najdete na webových stránkách obchodu. Pokud potřebujete rychlé dodání kontaktních čoček, existují obchody, které tuto službu nabízejí.

Popis

SofLens Daily Disposable jsou kontaktní čočky značky Bausch + Lomb vyrobené z materiálu Hilafilcon B. Rozhodně oceníte jejich vlastnosti, jako je vysoký obsah vody, který dosahuje až 59%, což přispívá k dlouhodobému komfortu a hydrataci během nošení.

Čočky SofLens Daily Disposable jsou vytvořeny pro jednodenní nošení a jsou známé pro svou pohodlnost. Použitím technologie ComfortMoist jsou tyto čočky vhodné i pro dlouhodobé nošení, neboť poskytují výjimečný komfort a postupně uvolňují hydratační složky.

Vyzdvihnutíhodná je i asférická konstrukce SofLens Daily Disposable, která vylepšuje jejich optické vlastnosti. Tyto čočky tak nabízí ostrý a jasný obraz bez jakékoliv rozmazanosti, a to i v náhlém záblesku světla nebo za šera.

Stále více lidí tak dává přednost SofLens Daily Disposable kvůli jejich kvalitě, pohodlí a především kvůli technologie ComfortMoist, která zaručuje neměnnou kvalitu během celé doby nošení. Navzdory tomu, že jsou určeny pro jednodenní použití, zaručují sofistikovaný komfort.

Konečně, SofLens Daily Disposable kontaktní čočky jsou vysoce prodyšné s hodnotou propustnosti kyslíku 19 Dk/t, což zvyšuje pohodlí při nošení těchto čoček po celý den.

Doba nošení

SofLens Daily Disposable je jednodenní čočka. Jednodenní čočky, známé také jako 1-denní čočky nebo čočky na jedno nošení, se nosí jeden den a poté se vyhodí.

Recenze

SofLens Daily Disposable má průměrné hodnocení 4,7 na základě 3 recenzí. Klikněte zde pro odeslání recenze.

Další varianty

Doporučení pro vás

Další vyhledávání