SofLens Daily Disposable for Astigmatism - Porovnejte Ceny

SofLens Daily Disposable for Astigmatism
(1)

Porovnejte ceny od 1012 Kč do 1078 Kč.

Cena je spočítána na měsíc (60 čočky).

Porovnejte ceny od 1012 Kč do 1078 Kč. Cena je spočítána na měsíc (60 čočky).

Historie cen

Nejnižší cena během posledních 11 měsíců je 1012 Kč za měsíc.

Aktuálně je nejnižší cena 1012 Kč za měsíc.

Jak koupit kontaktní čočky online?

Pokud jste ještě nikdy nekoupili kontaktní čočky online, můžete sledovat náš jednoduchý průvodce: jak koupit torické kontaktové čočky online pro astigmatismus.

Informace o ceně

Porovnejte ceny mezi 3 obchody a baleními s 30 nebo 90 kontaktními čočkami. Nyní je nejnižší měsíční cena 1012 Kč a nejvyšší je 1078 Kč. Ušetřete až 6%.

Kupte si SofLens Daily Disposable for Astigmatism online za nejlepší a nejnižší cenu. Vždy najdeme pro vás nejnižší cenu. Děláme to tím, že neustále sledujeme nejlepší nabídky online.

SofLens Daily Disposable for Astigmatism se prodává v krabicích po 30 nebo 90 kontaktních čočkách.

Informace o produktu

 • Název
  SofLens Daily Disposable for Astigmatism
 • Doba nošení
  Jednodenní čočka
 • Typ
  Torická kontaktní čočka
 • Výrobce
  Bausch + Lomb
 • Materiál
  Hilafilcon B
 • Obsah vody
  59 %
 • Přenos kyslíku
  22 Dk/t
 • Lze nosit při spánku
  Ne
 • UV filtr
  Ne
 • Rozsah dioptrií
  0 do 0
 • Průměr čočky
  14.2
 • BC
  8.6
Přečtěte si více na webových stránkách výrobce: https://www.bausch.com/.

Doprava

Všechny obchody uvedené na této stránce dodávají do Česká republika. Typická doba dodání je 1-3 dny, zatímco některé obchody mohou trvat až 3-7 dní. Přesný čas dodání najdete na webových stránkách obchodu. Pokud potřebujete rychlé dodání kontaktních čoček, existují obchody, které tuto službu nabízejí.

Popis

SofLens Daily Disposable pro Astigmatismus je výrobek renomovaného výrobce Bausch + Lomb. Tyto čočky jsou vyrobeny z materiálu Hilafilcon B a nabízejí vysoký obsah vody, který dosahuje 59 %. Jejich jednodenní použití zajišťuje maximální pohodlí a hygienu.

Kontaktní čočky těchto typu se využívají k korekci astigmatismu. SofLens Daily Disposable for Astigmatism používají konstrukci Lo-Torque, která snižuje odlesky i za nepříznivých světelných podmínek. Výsledkem je působivě ostré a stabilní vidění během celého dne. Součástí této čočky je i technologie Comfort Moist od Bausch and Lomb, která zajišťuje vysoký obsah vody pro neustálé pohodlí a hydrataci.

S potěšením zdůrazňujeme, že tyto čočky nabízejí sníženou sférickou aberaci a poskytují jasný a stabilní zrak. To je umocněno unikátní konstrukcí Lo-Torque, díky které jsou SofLens Daily Disposable for Astigmatism ideální volbou pro ty, kteří hledají komfort a spolehlivost v kontaktních čočkách na jedno použití.

Doba nošení

SofLens Daily Disposable for Astigmatism je jednodenní čočka. Jednodenní čočky, známé také jako 1-denní čočky nebo čočky na jedno nošení, se nosí jeden den a poté se vyhodí.

Typ kontaktní čočky

SofLens Daily Disposable for Astigmatism je torická kontaktní čočka. Torické kontaktní čočky, známé také jako astigmatické čočky, jsou určeny pro ty, kteří mají astigmatismus.

Recenze

SofLens Daily Disposable for Astigmatism má průměrné hodnocení 4 na základě 1 recenzí. Klikněte zde pro odeslání recenze.

Další varianty

Doporučení pro vás