Biotrue ONEday for Astigmatism - Porovnejte Ceny

Biotrue ONEday for Astigmatism
(2)

Porovnejte ceny od 1079 Kč do 1378 Kč.

Cena je spočítána na měsíc (60 čočky).

Porovnejte ceny od 1079 Kč do 1378 Kč. Cena je spočítána na měsíc (60 čočky).

Historie cen

Nejnižší cena během posledních 11 měsíců je 1018 Kč za měsíc.

Aktuálně je nejnižší cena 1079 Kč za měsíc.

Jak koupit kontaktní čočky online?

Pokud jste ještě nikdy nekoupili kontaktní čočky online, můžete sledovat náš jednoduchý průvodce: jak koupit torické kontaktové čočky online pro astigmatismus.

Informace o ceně

Porovnejte ceny mezi 3 obchody a baleními s 30 nebo 90 kontaktními čočkami. Nyní je nejnižší měsíční cena 1079 Kč a nejvyšší je 1378 Kč. Ušetřete až 22%.

Kupte si Biotrue ONEday for Astigmatism online za nejlepší a nejnižší cenu. Vždy najdeme pro vás nejnižší cenu. Děláme to tím, že neustále sledujeme nejlepší nabídky online.

Biotrue ONEday for Astigmatism se prodává v krabicích po 30 nebo 90 kontaktních čočkách.

Informace o produktu

 • Název
  Biotrue ONEday for Astigmatism
 • Doba nošení
  Jednodenní čočka
 • Typ
  Torická kontaktní čočka
 • Výrobce
  Bausch + Lomb
 • Materiál
  Nesofilcon A
 • Obsah vody
  78 %
 • Přenos kyslíku
  42 Dk/t
 • Lze nosit při spánku
  Ne
 • UV filtr
  Ano
 • Rozsah dioptrií
  -9 do 4
 • Průměr čočky
  14.5
 • BC
  8.4
Přečtěte si více na webových stránkách výrobce: https://www.bausch.com/.

Doprava

Všechny obchody uvedené na této stránce dodávají do Česká republika. Typická doba dodání je 1-3 dny, zatímco některé obchody mohou trvat až 3-7 dní. Přesný čas dodání najdete na webových stránkách obchodu. Pokud potřebujete rychlé dodání kontaktních čoček, existují obchody, které tuto službu nabízejí.

Popis

Biotrue ONEday for Astigmatism jsou torkické čočky na jedno použití od renomovaného výrobce, Bausch + Lomb. Čočky jsou vyrobeny z materiálu Nesofilcon A, což umožňuje vysoký obsah vody a propustnost pro kyslík. Tyto vlastnosti zajistí mimořádný komfort a výkon po celý den.

Tyto čočky jsou ideální pro lidi, kteří tráví dlouhé hodiny před obrazovkami počítačů a dalších digitálních zařízení, díky jejich unikátnímu složení, které brání vysychání povrchu. Biotrue ONEday for Astigmatism čočky obsahují 78% vody a schopnost udržet si až 98% vlhkosti až po dobu 16 hodin.

Unikátní design tohoto produktu, který byl inspirován vzorci mrknutí, byl vytvořen pro pohodlné a stabilní vidění. Kromě toho, tyto čočky jsou schopné redukovat odlesky a halos, dokonce i za špatného osvětlení.

Výrobci Bausch & Lomb představili technologii bez přísady (bez prizmatu), která stabilizuje čočku na oku při zachování ultra-tenké čočky, což umožňuje větší propustnost pro kyslík. Tato technologie také poskytuje ostré vidění. Můžete snadno poznat, že je čočka v správné poloze a připravena k vložení, díky znaku indikátoru umístěnému na šest hodin.

Doba nošení

Biotrue ONEday for Astigmatism je jednodenní čočka. Jednodenní čočky, známé také jako 1-denní čočky nebo čočky na jedno nošení, se nosí jeden den a poté se vyhodí.

Typ kontaktní čočky

Biotrue ONEday for Astigmatism je torická kontaktní čočka. Torické kontaktní čočky, známé také jako astigmatické čočky, jsou určeny pro ty, kteří mají astigmatismus.

Recenze

Biotrue ONEday for Astigmatism má průměrné hodnocení 5 na základě 2 recenzí. Klikněte zde pro odeslání recenze.

Další varianty

Doporučení pro vás