Dailies Total1 for Astigmatism - Porovnejte Ceny

Dailies Total1 for Astigmatism
(3)

Porovnejte ceny od 1643 Kč do 2298 Kč.

Cena je spočítána na měsíc (60 čočky).

Porovnejte ceny od 1643 Kč do 2298 Kč. Cena je spočítána na měsíc (60 čočky).

Historie cen

Nejnižší cena během posledních 11 měsíců je 1643 Kč za měsíc.

Aktuálně je nejnižší cena 1643 Kč za měsíc.

Jak koupit kontaktní čočky online?

Pokud jste ještě nikdy nekoupili kontaktní čočky online, můžete sledovat náš jednoduchý průvodce: jak koupit torické kontaktové čočky online pro astigmatismus.

Informace o ceně

Porovnejte ceny mezi 3 obchody a baleními s 30 nebo 90 kontaktními čočkami. Nyní je nejnižší měsíční cena 1643 Kč a nejvyšší je 2298 Kč. Ušetřete až 28%.

Kupte si Dailies Total1 for Astigmatism online za nejlepší a nejnižší cenu. Vždy najdeme pro vás nejnižší cenu. Děláme to tím, že neustále sledujeme nejlepší nabídky online.

Dailies Total1 for Astigmatism se prodává v krabicích po 30 nebo 90 kontaktních čočkách.

Informace o produktu

 • Název
  Dailies Total1 for Astigmatism
 • Doba nošení
  Jednodenní čočka
 • Typ
  Torická kontaktní čočka
 • Výrobce
  Alcon
 • Materiál
  Delefilcon A
 • Obsah vody
  33 %
 • Přenos kyslíku
  127 Dk/t
 • Lze nosit při spánku
  Ne
 • UV filtr
  Ano
 • Rozsah dioptrií
  -8 do 4
 • Průměr čočky
  14.5
 • BC
  8.6
Přečtěte si více na webových stránkách výrobce: https://www.alcon.com/.

Doprava

Všechny obchody uvedené na této stránce dodávají do Česká republika. Typická doba dodání je 1-3 dny, zatímco některé obchody mohou trvat až 3-7 dní. Přesný čas dodání najdete na webových stránkách obchodu. Pokud potřebujete rychlé dodání kontaktních čoček, existují obchody, které tuto službu nabízejí.

Popis

Denní kontaktní čočky Dailies Total1 pro astigmatismus od výrobce Alcon jsou vytvořeny z materiálu Delefilcon A a nabízí obsah vody 33%. Svým designem a technologií PERFECT BALANCE 8/4 se čočky dokonale přizpůsobí očí a zůstávají na správném místě během celé doby nošení. Tento fakt podtrhuje jejich vysokou propustnost pro kyslík, 127 Dk/t.

Jedná se o torické čočky určené pro jednodenní použití. Vyznačují se zvýšenou pohodlností díky jejich technologii SmarTears, jež uvolňuje fosfatidylcholin, přirozenou složku slz, podporující stabilizaci lipidové vrstvy slzného filmu. Technologie Water Gradient zase zajišťuje, že čočky mají proměnlivý obsah vody - jádro se skládá ze silikon-hydrogelu s obsahem vody 33%, zatímco povrch čočky, který přichází do styku s citlivými tkáněmi oka, má obsah vody blížící se 100%.

Dailies Total1 pro astigmatismus jsou ideální pro osoby s astigmatismem, díky jejich perfektní vizuální ostrosti garantované technologií PRECISE BALANCE 8/4. A abyste je snadno aplikovali, čočky jsou označeny malou čárou na 6 hodin. Přidejte k tomu stabilizační body na 8 a 4 hodiny, které udržují čočku na správném místě.

Výsledkem je pohodlné nošení i pro citlivé oči a jedinečná vizuální ostrost pro ty, kdo trpí astigmatismem. Jedná se o bezproblémovou a zdravou alternativu pro denní nošení kontaktních čoček.

Doba nošení

Dailies Total1 for Astigmatism je jednodenní čočka. Jednodenní čočky, známé také jako 1-denní čočky nebo čočky na jedno nošení, se nosí jeden den a poté se vyhodí.

Typ kontaktní čočky

Dailies Total1 for Astigmatism je torická kontaktní čočka. Torické kontaktní čočky, známé také jako astigmatické čočky, jsou určeny pro ty, kteří mají astigmatismus.

Recenze

Dailies Total1 for Astigmatism má průměrné hodnocení 4,7 na základě 3 recenzí. Klikněte zde pro odeslání recenze.

Další varianty

Doporučení pro vás