Miru 1 Day UpSide - Porovnejte Ceny

Miru 1 Day UpSide
(2)

Porovnejte ceny od 1246 Kč do 1320 Kč.

Cena je spočítána na měsíc (60 čočky).

Porovnejte ceny od 1246 Kč do 1320 Kč. Cena je spočítána na měsíc (60 čočky).

Historie cen

Nejnižší cena během posledních 11 měsíců je 1071 Kč za měsíc.

Aktuálně je nejnižší cena 1246 Kč za měsíc.

Jak koupit kontaktní čočky online?

Pokud jste ještě nikdy nekoupili kontaktní čočky online, můžete sledovat náš jednoduchý průvodce: jak koupit kontaktní čočky online.

Informace o ceně

Porovnejte ceny mezi 2 obchody a baleními s 30 nebo 90 kontaktními čočkami. Nyní je nejnižší měsíční cena 1246 Kč a nejvyšší je 1320 Kč. Ušetřete až 6%.

Kupte si Miru 1 Day UpSide online za nejlepší a nejnižší cenu. Vždy najdeme pro vás nejnižší cenu. Děláme to tím, že neustále sledujeme nejlepší nabídky online.

Miru 1 Day UpSide se prodává v krabicích po 30 nebo 90 kontaktních čočkách.

Informace o produktu

 • Název
  Miru 1 Day UpSide
 • Doba nošení
  Jednodenní čočka
 • Výrobce
  Menicon
 • Materiál
  Midafilcon A
 • Obsah vody
  56 %
 • Přenos kyslíku
  91 Dk/t
 • Lze nosit při spánku
  Ne
 • UV filtr
  Ano
 • Rozsah dioptrií
  -13 do 6
 • Průměr čočky
  14.2
 • BC
  8.4
Přečtěte si více na webových stránkách výrobce: https://www.menicon.com/.

Doprava

Všechny obchody uvedené na této stránce dodávají do Česká republika. Typická doba dodání je 1-3 dny, zatímco některé obchody mohou trvat až 3-7 dní. Přesný čas dodání najdete na webových stránkách obchodu. Pokud potřebujete rychlé dodání kontaktních čoček, existují obchody, které tuto službu nabízejí.

Popis

Čočky Miru 1 Day UpSide jsou výrobkem společnosti Menicon a jsou vyrobeny z inovativního materiálu Midafilcon A. Tento materiál zajišťuje vysokou propustnost kyslíku do rohovky o hodnotě 91 Dk/t. Neméně důležitý je také obsah vody 56%, který pomáhá k optimální hydrataci čočky.

Miru 1 Day UpSide jsou oblíbené pro svůj jednodenní režim nošení. Toto je považováno za nejzdravější způsob nošení čoček. Speciální technologie, které byly použity během výroby, jsou zaměřené na to, aby byly tyto čočky co nejpohodlnější a nejzdravější.

Smart Touch™ technologie zajišťuje zdravé a čisté čočky, které jsou snadno ovladatelné. Jedinečný design obalu se zónou Smart umožňuje, aby čočka byla vždy správně natočená a připravena k nasazení. V důsledku toho je možné nasadit kontaktní čočku bez dotýkání její vnitřní strany a tím ji chránit před kontaminací.

Technologie MeniSilk™ Air zajišťuje čočce vysokou propustnost kyslíku a současně vyvážený obsah vody pro vynikající hydrataci. NanoGloss™ Pro technologie zajišťuje na čočce super hladký povrch s nízkým třením, zatímco čočka má vynikající smáčení. To dělá tyto čočky velmi pohodlné pro nošení.

Doba nošení

Miru 1 Day UpSide je jednodenní čočka. Jednodenní čočky, známé také jako 1-denní čočky nebo čočky na jedno nošení, se nosí jeden den a poté se vyhodí.

Recenze

Miru 1 Day UpSide má průměrné hodnocení 4,5 na základě 2 recenzí. Klikněte zde pro odeslání recenze.

Další varianty

Doporučení pro vás

Další vyhledávání