MyDay daily disposable multifocal - Porovnejte Ceny

MyDay daily disposable multifocal
(4)

Porovnejte ceny od 1526 Kč do 1678 Kč.

Cena je spočítána na měsíc (60 čočky).

Porovnejte ceny od 1526 Kč do 1678 Kč. Cena je spočítána na měsíc (60 čočky).

Historie cen

Nejnižší cena během posledních 11 měsíců je 1526 Kč za měsíc.

Aktuálně je nejnižší cena 1526 Kč za měsíc.

Jak koupit kontaktní čočky online?

Pokud jste ještě nikdy nekoupili kontaktní čočky online, můžete sledovat náš jednoduchý průvodce: jak koupit multifokální kontaktní čočky online pro presbyopii.

Informace o ceně

Porovnejte ceny mezi 4 obchody a baleními s 30 nebo 90 kontaktními čočkami. Nyní je nejnižší měsíční cena 1526 Kč a nejvyšší je 1678 Kč. Ušetřete až 9%.

Kupte si MyDay daily disposable multifocal online za nejlepší a nejnižší cenu. Vždy najdeme pro vás nejnižší cenu. Děláme to tím, že neustále sledujeme nejlepší nabídky online.

MyDay daily disposable multifocal se prodává v krabicích po 30 nebo 90 kontaktních čočkách.

Informace o produktu

 • Název
  MyDay daily disposable multifocal
 • Doba nošení
  Jednodenní čočka
 • Typ
  Multifokální kontaktní čočka
 • Výrobce
  CooperVision
 • Materiál
  Stenfilcon A
 • Obsah vody
  54 %
 • Přenos kyslíku
  100 Dk/t
 • Lze nosit při spánku
  Ne
 • UV filtr
  Ano
 • Rozsah dioptrií
  -12 do 8
 • Průměr čočky
  14.2
 • BC
  8.4
Přečtěte si více na webových stránkách výrobce: https://coopervision.com/.

Doprava

Všechny obchody uvedené na této stránce dodávají do Česká republika. Typická doba dodání je 1-3 dny, zatímco některé obchody mohou trvat až 3-7 dní. Přesný čas dodání najdete na webových stránkách obchodu. Pokud potřebujete rychlé dodání kontaktních čoček, existují obchody, které tuto službu nabízejí.

Popis

Multifokální kontaktní čočky MyDay daily disposable jsou vyrobeny firmou CooperVision. Tyto čočky, vyrobené ze Stenfilcon A, jsou perfektním řešením pro ty, kteří trpí presbyopií. Navíc, obsahují 54% vody, čímž podporují přirozenou vlhkost oka.

Použitím inovativní technologie Binocular Progressive System™ CooperVision® poskytuje dokonalou korekci zraku pro všechny vzdálenosti. Díky tomuto systému jsou čočky MyDay daily disposable multifocal perfektním řešením nejen pro nové uživatele, ale i pro ty s pokročilější presbyopií.

MyDay daily disposable multifocal obsahují Aquaform® Technologii. Tato technologie zamyká vodu do čoček, čímž zajišťuje jejich vlhkost, měkkost a pružnost. Spolu s vysokou propustností kyslíku 100 Dk/t, tato čočka poskytuje komfort pro celodenní nošení a zdravý a přirozený vzhled očí.

Kontaktní čočky MyDay daily disposable multifocal jsou navíc vyrobeny z silikon-hydrogelového materiálu a přicházejí s lehkým modrým zabarvením pro jednoduché manipulování. Dokonce i bez UV filtru, tato čočka biedí vysoce kvalitní multifokální řešení.

Doba nošení

MyDay daily disposable multifocal je jednodenní čočka. Jednodenní čočky, známé také jako 1-denní čočky nebo čočky na jedno nošení, se nosí jeden den a poté se vyhodí.

Typ kontaktní čočky

MyDay daily disposable multifocal je multifokální kontaktní čočka. Multifokální kontaktní čočky, známé také jako progresivní čočky, jsou určeny pro ty, kteří trpí presbyopií (věkem související dalekozrakost).

Recenze

MyDay daily disposable multifocal má průměrné hodnocení 4,2 na základě 4 recenzí. Klikněte zde pro odeslání recenze.

Další varianty

Doporučení pro vás