MyDay daily disposable - Porovnejte Ceny

MyDay daily disposable
(4)

Porovnejte ceny od 959 Kč do 1138 Kč.

Cena je spočítána na měsíc (60 čočky).

Porovnejte ceny od 959 Kč do 1138 Kč. Cena je spočítána na měsíc (60 čočky).

Historie cen

Nejnižší cena během posledních 11 měsíců je 959 Kč za měsíc.

Aktuálně je nejnižší cena 959 Kč za měsíc.

Jak koupit kontaktní čočky online?

Pokud jste ještě nikdy nekoupili kontaktní čočky online, můžete sledovat náš jednoduchý průvodce: jak koupit kontaktní čočky online.

Informace o ceně

Porovnejte ceny mezi 4 obchody a baleními s 30 nebo 90 kontaktními čočkami. Nyní je nejnižší měsíční cena 959 Kč a nejvyšší je 1138 Kč. Ušetřete až 16%.

Kupte si MyDay daily disposable online za nejlepší a nejnižší cenu. Vždy najdeme pro vás nejnižší cenu. Děláme to tím, že neustále sledujeme nejlepší nabídky online.

MyDay daily disposable se prodává v krabicích po 30 nebo 90 kontaktních čočkách.

Informace o produktu

 • Název
  MyDay daily disposable
 • Doba nošení
  Jednodenní čočka
 • Výrobce
  CooperVision
 • Materiál
  Stenfilcon A
 • Obsah vody
  54 %
 • Přenos kyslíku
  100 Dk/t
 • Lze nosit při spánku
  Ne
 • UV filtr
  Ano
 • Rozsah dioptrií
  -12 do 8
 • Průměr čočky
  14.2
 • BC
  8.4
Přečtěte si více na webových stránkách výrobce: https://coopervision.com/.

Doprava

Všechny obchody uvedené na této stránce dodávají do Česká republika. Typická doba dodání je 1-3 dny, zatímco některé obchody mohou trvat až 3-7 dní. Přesný čas dodání najdete na webových stránkách obchodu. Pokud potřebujete rychlé dodání kontaktních čoček, existují obchody, které tuto službu nabízejí.

Popis

Denní kontaktní čočky MyDay daily disposable, vyráběné společností CooperVision, jsou vyrobeny z materiálu Stenfilcon A. Tento silikon-hydrogel materiál je významný svým jedinečným složením, které v čočce zadržuje vodu, čímž je zajištěna její pružnost a měkkost.

Čočky MyDay daily disposable nabízí optimální průchodnost pro kyslík, s hodnotou 100 Dk/t, která přispívá k lepšímu zdraví a pohodlí oka. Díky technologii Aquaform® a designu čoček s hladkým povrchem a zaoblenými okraji je jejich nošení velmi příjemné a přirozené.

Hlavním charakteristikem těchto čoček je jejich vysoký obsah vody, dosahující 54%, což zásadně přispívá k pohodlí při nošení. Kromě toho, čočky MyDay jsou velmi měkké a snadno se vkládají a vyjímají. Bez ohledu na to, zda trpíte krátkozrakostí nebo dalekozrakostí, MyDay daily disposable jsou skvělou volbou pro vaše zdraví a pohodlí.

Doba nošení

MyDay daily disposable je jednodenní čočka. Jednodenní čočky, známé také jako 1-denní čočky nebo čočky na jedno nošení, se nosí jeden den a poté se vyhodí.

Recenze

MyDay daily disposable má průměrné hodnocení 4,2 na základě 4 recenzí. Klikněte zde pro odeslání recenze.

Další varianty

Doporučení pro vás