Acuvue Oasys Max 1-Day Multifocal - Porovnejte Ceny

Acuvue Oasys Max 1-Day Multifocal
(1)

Porovnejte ceny od 1739 Kč do 1938 Kč.

Cena je spočítána na měsíc (60 čočky).

Porovnejte ceny od 1739 Kč do 1938 Kč. Cena je spočítána na měsíc (60 čočky).

Historie cen

Nejnižší cena během posledních 10 měsíců je 1739 Kč za měsíc.

Aktuálně je nejnižší cena 1739 Kč za měsíc.

Jak koupit kontaktní čočky online?

Pokud jste ještě nikdy nekoupili kontaktní čočky online, můžete sledovat náš jednoduchý průvodce: jak koupit multifokální kontaktní čočky online pro presbyopii.

Informace o ceně

Porovnejte ceny mezi 3 obchody a baleními s 30 nebo 90 kontaktními čočkami. Nyní je nejnižší měsíční cena 1739 Kč a nejvyšší je 1938 Kč. Ušetřete až 10%.

Kupte si Acuvue Oasys Max 1-Day Multifocal online za nejlepší a nejnižší cenu. Vždy najdeme pro vás nejnižší cenu. Děláme to tím, že neustále sledujeme nejlepší nabídky online.

Acuvue Oasys Max 1-Day Multifocal se prodává v krabicích po 30 nebo 90 kontaktních čočkách.

Informace o produktu

 • Název
  Acuvue Oasys Max 1-Day Multifocal
 • Doba nošení
  Jednodenní čočka
 • Typ
  Multifokální kontaktní čočka
 • Výrobce
  Johnson & Johnson
 • Materiál
  Senofilcon A
 • Obsah vody
  38 %
 • Přenos kyslíku
  147 Dk/t
 • Lze nosit při spánku
  Ne
 • UV filtr
  Ano
 • Rozsah dioptrií
  -9 do 6
 • Průměr čočky
  14.3
 • BC
  8.4
Přečtěte si více na webových stránkách výrobce: https://www.acuvue.com/.

Doprava

Všechny obchody uvedené na této stránce dodávají do Česká republika. Typická doba dodání je 1-3 dny, zatímco některé obchody mohou trvat až 3-7 dní. Přesný čas dodání najdete na webových stránkách obchodu. Pokud potřebujete rychlé dodání kontaktních čoček, existují obchody, které tuto službu nabízejí.

Popis

Jednodenní multifokální kontaktní čočky Acuvue Oasys Max 1-Day Multifocal vyrábí renomovaná společnost Johnson & Johnson. Tyto čočky jsou vyrobené z materiálu Senofilcon A, který se vyznačuje vysokou propustností kyslíku (147 Dk/t) a obsahem vody 38%. Jejich použití je garantováno pro jeden den.

Acuvue Oasys Max 1-Day Multifocal přinášejí pohodlí a ostré vidění na všechny vzdálenosti a v jakémkoliv světle. Jejich materiál obsahuje technologii OptiBlue™ Light Filter a TearStable™. Jedná se o nejzdravější způsob nošení kontaktních čoček, který výrazně snižuje riziko usazenin na očích.

Technologie OptiBlue™ Light Filter zase filtruje až 60% modrofialového světla s vlnovou délkou 380-450 nm, což zajišťuje vynikající vizuální jasnost za všech světelných podmínek. TearStable™ technologie udržuje vlhkost v materiálu, což činí čočky příjemně vlhkými po celý den. Tyto kontaktní čočky jsou optimální pro jedince s presbyopií.

Doba nošení

Acuvue Oasys Max 1-Day Multifocal je jednodenní čočka. Jednodenní čočky, známé také jako 1-denní čočky nebo čočky na jedno nošení, se nosí jeden den a poté se vyhodí.

Typ kontaktní čočky

Acuvue Oasys Max 1-Day Multifocal je multifokální kontaktní čočka. Multifokální kontaktní čočky, známé také jako progresivní čočky, jsou určeny pro ty, kteří trpí presbyopií (věkem související dalekozrakost).

Recenze

Acuvue Oasys Max 1-Day Multifocal má průměrné hodnocení 5 na základě 1 recenzí. Klikněte zde pro odeslání recenze.

Další varianty

Doporučení pro vás