Acuvue Oasys Max 1-Day - Porovnejte Ceny

Acuvue Oasys Max 1-Day
(2)

Porovnejte ceny od 1323 Kč do 1462 Kč.

Cena je spočítána na měsíc (60 čočky).

Porovnejte ceny od 1323 Kč do 1462 Kč. Cena je spočítána na měsíc (60 čočky).

Historie cen

Nejnižší cena během posledních 10 měsíců je 1323 Kč za měsíc.

Aktuálně je nejnižší cena 1323 Kč za měsíc.

Jak koupit kontaktní čočky online?

Pokud jste ještě nikdy nekoupili kontaktní čočky online, můžete sledovat náš jednoduchý průvodce: jak koupit kontaktní čočky online.

Informace o ceně

Porovnejte ceny mezi 3 obchody a baleními s 30, 90 nebo 180 kontaktními čočkami. Nyní je nejnižší měsíční cena 1323 Kč a nejvyšší je 1462 Kč. Ušetřete až 10%.

Kupte si Acuvue Oasys Max 1-Day online za nejlepší a nejnižší cenu. Vždy najdeme pro vás nejnižší cenu. Děláme to tím, že neustále sledujeme nejlepší nabídky online.

Acuvue Oasys Max 1-Day se prodává v krabicích po 30, 90 nebo 180 kontaktních čočkách.

Informace o produktu

 • Název
  Acuvue Oasys Max 1-Day
 • Doba nošení
  Jednodenní čočka
 • Výrobce
  Johnson & Johnson
 • Materiál
  Senofilcon A
 • Obsah vody
  38 %
 • Přenos kyslíku
  121 Dk/t
 • Lze nosit při spánku
  Ne
 • UV filtr
  Ano
 • Rozsah dioptrií
  -8 do 6
 • Průměr čočky
  14.3
 • BC
  8.4
Přečtěte si více na webových stránkách výrobce: https://www.acuvue.com/.

Doprava

Všechny obchody uvedené na této stránce dodávají do Česká republika. Typická doba dodání je 1-3 dny, zatímco některé obchody mohou trvat až 3-7 dní. Přesný čas dodání najdete na webových stránkách obchodu. Pokud potřebujete rychlé dodání kontaktních čoček, existují obchody, které tuto službu nabízejí.

Popis

Acuvue Oasys Max 1-Day, vyráběné společností Johnson & Johnson, jsou kontaktní čočky vyrobené z materiálu Senofilcon A s obsahem vody 38 %. Jsou známy pro svou pohodlnost a schopnost snížit únavu očí při práci s digitálními zařízeními.

Zaríčené technologií OptiBlue Light Filter umožňuje těmto kontaktním čočkám filtrovat až 60 % modrofialového světla o vlnové délce 380-450 nm, což zajišťuje dokonalou viditelnost za všech světelných podmínek. Navíc díky technologii TearStable dokáží uzamknout vlhkost uvnitř materiálu, čímž zůstávají vlhké a pohodlné po celý den.

Jednodenní čočky Acuvue Oasys Max 1-Day jsou navíc jedny z nejzdravějších způsobů nošení čoček, jelikož výrazně snižují riziko ucpání oka nečistotami. Důraz na zdraví a komfort je tak jednou z hlavních předností těchto čoček.

Doba nošení

Acuvue Oasys Max 1-Day je jednodenní čočka. Jednodenní čočky, známé také jako 1-denní čočky nebo čočky na jedno nošení, se nosí jeden den a poté se vyhodí.

Recenze

Acuvue Oasys Max 1-Day má průměrné hodnocení 4 na základě 2 recenzí. Klikněte zde pro odeslání recenze.

Další varianty

Doporučení pro vás