TopVue Air Multifocal - Porovnejte Ceny

TopVue Air Multifocal
(1)

Porovnejte ceny od 260 Kč do 338 Kč.

Cena je spočítána na měsíc (2 čočky).

Porovnejte ceny od 260 Kč do 338 Kč. Cena je spočítána na měsíc (2 čočky).

Historie cen

Nejnižší cena během posledních 11 měsíců je 246 Kč za měsíc.

Aktuálně je nejnižší cena 260 Kč za měsíc.

Jak koupit kontaktní čočky online?

Pokud jste ještě nikdy nekoupili kontaktní čočky online, můžete sledovat náš jednoduchý průvodce: jak koupit multifokální kontaktní čočky online pro presbyopii.

Informace o ceně

Porovnejte ceny mezi 1 obchod a baleními s 1, 3 nebo 6 kontaktními čočkami. Nyní je nejnižší měsíční cena 260 Kč a nejvyšší je 338 Kč. Ušetřete až 23%.

Kupte si TopVue Air Multifocal online za nejlepší a nejnižší cenu. Vždy najdeme pro vás nejnižší cenu. Děláme to tím, že neustále sledujeme nejlepší nabídky online.

TopVue Air Multifocal se prodává v krabicích po 1, 3 nebo 6 kontaktních čočkách.

Doprava

Všechny obchody uvedené na této stránce dodávají do Česká republika. Typická doba dodání je 1-3 dny, zatímco některé obchody mohou trvat až 3-7 dní. Přesný čas dodání najdete na webových stránkách obchodu. Pokud potřebujete rychlé dodání kontaktních čoček, existují obchody, které tuto službu nabízejí.

Doba nošení

TopVue Air Multifocal je měsíční čočka. Měsíční čočky, známé také jako 30-denní čočky, se nosí po dobu 30 dní. Některé mohou být nošeny i během spánku.

Typ kontaktní čočky

TopVue Air Multifocal je multifokální kontaktní čočka. Multifokální kontaktní čočky, známé také jako progresivní čočky, jsou určeny pro ty, kteří trpí presbyopií (věkem související dalekozrakost).

Recenze

TopVue Air Multifocal má průměrné hodnocení 4 na základě 1 recenzí. Klikněte zde pro odeslání recenze.

Další varianty

Doporučení pro vás

Další vyhledávání