TopVue Air for Astigmatism - Porovnejte Ceny

TopVue Air for Astigmatism
(2)

Porovnejte ceny od 246 Kč do 278 Kč.

Cena je spočítána na měsíc (2 čočky).

Porovnejte ceny od 246 Kč do 278 Kč. Cena je spočítána na měsíc (2 čočky).

Historie cen

Nejnižší cena během posledních 11 měsíců je 246 Kč za měsíc.

Aktuálně je nejnižší cena 246 Kč za měsíc.

Jak koupit kontaktní čočky online?

Pokud jste ještě nikdy nekoupili kontaktní čočky online, můžete sledovat náš jednoduchý průvodce: jak koupit torické kontaktové čočky online pro astigmatismus.

Informace o ceně

Porovnejte ceny mezi 1 obchod a baleními s 1, 3 nebo 6 kontaktními čočkami. Nyní je nejnižší měsíční cena 246 Kč a nejvyšší je 278 Kč. Ušetřete až 11%.

Kupte si TopVue Air for Astigmatism online za nejlepší a nejnižší cenu. Vždy najdeme pro vás nejnižší cenu. Děláme to tím, že neustále sledujeme nejlepší nabídky online.

TopVue Air for Astigmatism se prodává v krabicích po 1, 3 nebo 6 kontaktních čočkách.

Doprava

Všechny obchody uvedené na této stránce dodávají do Česká republika. Typická doba dodání je 1-3 dny, zatímco některé obchody mohou trvat až 3-7 dní. Přesný čas dodání najdete na webových stránkách obchodu. Pokud potřebujete rychlé dodání kontaktních čoček, existují obchody, které tuto službu nabízejí.

Doba nošení

TopVue Air for Astigmatism je měsíční čočka. Měsíční čočky, známé také jako 30-denní čočky, se nosí po dobu 30 dní. Některé mohou být nošeny i během spánku.

Typ kontaktní čočky

TopVue Air for Astigmatism je torická kontaktní čočka. Torické kontaktní čočky, známé také jako astigmatické čočky, jsou určeny pro ty, kteří mají astigmatismus.

Recenze

TopVue Air for Astigmatism má průměrné hodnocení 4 na základě 2 recenzí. Klikněte zde pro odeslání recenze.

Další varianty

Doporučení pro vás