Miru 1 Month Multifocal - Porovnejte Ceny

Miru 1 Month Multifocal
(4)

Porovnejte ceny od 556 Kč do 556 Kč.

Cena je spočítána na měsíc (2 čočky).

Porovnejte ceny od 556 Kč do 556 Kč. Cena je spočítána na měsíc (2 čočky).
Zobrazit cenu pro
Velikosti balení

poznámka: některé odkazy mohou být sponzorované.

Historie cen

Nejnižší cena během posledních 11 měsíců je 556 Kč za měsíc.

Aktuálně je nejnižší cena 556 Kč za měsíc.

Jak koupit kontaktní čočky online?

Pokud jste ještě nikdy nekoupili kontaktní čočky online, můžete sledovat náš jednoduchý průvodce: jak koupit multifokální kontaktní čočky online pro presbyopii.

Informace o ceně

Porovnejte ceny mezi 1 obchod a baleními s 6 kontaktními čočkami. Nyní je nejnižší měsíční cena 556 Kč a nejvyšší je 556 Kč. Ušetřete až 0%.

Kupte si Miru 1 Month Multifocal online za nejlepší a nejnižší cenu. Vždy najdeme pro vás nejnižší cenu. Děláme to tím, že neustále sledujeme nejlepší nabídky online.

Miru 1 Month Multifocal se prodává v krabicích po 6 kontaktních čočkách.

Informace o produktu

 • Název
  Miru 1 Month Multifocal
 • Doba nošení
  Měsíční čočka
 • Typ
  Multifokální kontaktní čočka
 • Výrobce
  Menicon
 • Materiál
  Asmofilcon A
 • Obsah vody
  40 %
 • Přenos kyslíku
  129 Dk/t
 • Lze nosit při spánku
  Ne
 • UV filtr
  Ne
 • Rozsah dioptrií
  -13 do 6
 • Průměr čočky
  14.2
 • BC
  8.6
Přečtěte si více na webových stránkách výrobce: https://www.menicon.com/.

Doprava

Všechny obchody uvedené na této stránce dodávají do Česká republika. Typická doba dodání je 1-3 dny, zatímco některé obchody mohou trvat až 3-7 dní. Přesný čas dodání najdete na webových stránkách obchodu. Pokud potřebujete rychlé dodání kontaktních čoček, existují obchody, které tuto službu nabízejí.

Popis

Miru 1 Month Multifocal jsou multifokální kontaktní čočky určené pro korekci presbyopie, vyrobené firmou Menicon. Tento výrobek se jmenuje podle japonského slova miru, což znamená "vidět". Čočky jsou vyrobené z materiálu Asmofilcon A a mají 40% obsah vody.

Miru 1 Month Multifocal kontaktní čočky jsou vysoce prodyšné, díky čemuž zajišťují vysokou propustnost kyslíku pro rohovku (129 Dk/t). Tato technologie byla vyvinuta firmou Menicon a je známá pod názvem MeniSilk™ a Nanogloss™. Díky tomu jsou čočky velmi hladké, což zabraňuje usazení nečistot a zvyšuje komfort nošení.

Miru 1 Month Multifocal jsou navrženy pro denní nošení a mají měsíční výměnné období. Jde o čočky, které kombinují optické zóny pro ostrý pohled na všechny vzdálenosti. To je důvod, proč jsou určeny pro osoby, které vyžadují korekci jak pro blízkou, tak dálkovou výhled.

Miru 1 Month Multifocal jsou k dispozici s LOW a HIGH přídavky. Výrobce doporučuje LOW pro uživatele s přídavkem od +0,75 do +1,75 a HIGH pro uživatele s přídavkem od +2,00 a více. Perfektní vidění je zajištěno díky speciálně navrženým hodnotám přírůstků.

Doba nošení

Miru 1 Month Multifocal je měsíční čočka. Měsíční čočky, známé také jako 30-denní čočky, se nosí po dobu 30 dní. Některé mohou být nošeny i během spánku.

Typ kontaktní čočky

Miru 1 Month Multifocal je multifokální kontaktní čočka. Multifokální kontaktní čočky, známé také jako progresivní čočky, jsou určeny pro ty, kteří trpí presbyopií (věkem související dalekozrakost).

Recenze

Miru 1 Month Multifocal má průměrné hodnocení 4,5 na základě 4 recenzí. Klikněte zde pro odeslání recenze.

Další varianty

Doporučení pro vás