Miru 1 Month - Porovnejte Ceny

Miru 1 Month
(2)

Porovnejte ceny od 207 Kč do 226 Kč.

Cena je spočítána na měsíc (2 čočky).

Porovnejte ceny od 207 Kč do 226 Kč. Cena je spočítána na měsíc (2 čočky).
Zobrazit cenu pro
Velikosti balení

poznámka: některé odkazy mohou být sponzorované.

Historie cen

Nejnižší cena během posledních 11 měsíců je 176 Kč za měsíc.

Aktuálně je nejnižší cena 207 Kč za měsíc.

Jak koupit kontaktní čočky online?

Pokud jste ještě nikdy nekoupili kontaktní čočky online, můžete sledovat náš jednoduchý průvodce: jak koupit kontaktní čočky online.

Informace o ceně

Porovnejte ceny mezi 3 obchody a baleními s 6 kontaktními čočkami. Nyní je nejnižší měsíční cena 207 Kč a nejvyšší je 226 Kč. Ušetřete až 9%.

Kupte si Miru 1 Month online za nejlepší a nejnižší cenu. Vždy najdeme pro vás nejnižší cenu. Děláme to tím, že neustále sledujeme nejlepší nabídky online.

Miru 1 Month se prodává v krabicích po 6 kontaktních čočkách.

Informace o produktu

 • Název
  Miru 1 Month
 • Doba nošení
  Měsíční čočka
 • Výrobce
  Menicon
 • Materiál
  Asmofilcon A
 • Obsah vody
  40 %
 • Přenos kyslíku
  161 Dk/t
 • Lze nosit při spánku
  Ne
 • UV filtr
  Ne
 • Rozsah dioptrií
  -13 do 6
 • Průměr čočky
  14
 • BC
  8.3, 8.6
Přečtěte si více na webových stránkách výrobce: https://www.menicon.com/.

Doprava

Všechny obchody uvedené na této stránce dodávají do Česká republika. Typická doba dodání je 1-3 dny, zatímco některé obchody mohou trvat až 3-7 dní. Přesný čas dodání najdete na webových stránkách obchodu. Pokud potřebujete rychlé dodání kontaktních čoček, existují obchody, které tuto službu nabízejí.

Popis

Miru 1 Month jsou měkké, silikon-hydrogelové měsíční kontaktní čočky od výrobce Menicon. Toto čočky jsou vytvořeny z materiálu zvaného Asmofilcon A, který má vynikající úroveň propustnosti kyslíku (Dk/t 161). Velmi tenké hrany minimalizují podráždění oko, snižují tření při každém bliku.

Čočky Miru 1 Month jsou navrženy tak, aby snížily pocit suchých očí. Cílem těchto čoček je vytvořit dokonale hladký povrch a zlepšit hydrataci. Tento proces také snižuje tvorbu lipidových a proteinových usazenin a minimalizuje usazování bakterií.

Unikátní MeniSilk a Nanogloss technologie zaručuje, že molekuly MeniSilk vážou vodu na čočky během procesu polymerace, čímž zvyšují jejich kapacitu vlhkosti. Nanogloss technologie poskytuje super hladký povrch a zvyšuje jejich odolnost vůči lipidovým a bakteriálním usazeninám. Společně tyto technologie poskytují nepřekonatelné pohodlí.

Doba nošení

Miru 1 Month je měsíční čočka. Měsíční čočky, známé také jako 30-denní čočky, se nosí po dobu 30 dní. Některé mohou být nošeny i během spánku.

Recenze

Miru 1 Month má průměrné hodnocení 4,5 na základě 2 recenzí. Klikněte zde pro odeslání recenze.

Další varianty

Doporučení pro vás

Další vyhledávání