Live Daily Disposable - Porovnejte Ceny

Live Daily Disposable
(3)

Porovnejte ceny od 690 Kč do 858 Kč.

Cena je spočítána na měsíc (60 čočky).

Porovnejte ceny od 690 Kč do 858 Kč. Cena je spočítána na měsíc (60 čočky).

Historie cen

Nejnižší cena během posledních 11 měsíců je 659 Kč za měsíc.

Aktuálně je nejnižší cena 690 Kč za měsíc.

Jak koupit kontaktní čočky online?

Pokud jste ještě nikdy nekoupili kontaktní čočky online, můžete sledovat náš jednoduchý průvodce: jak koupit kontaktní čočky online.

Informace o ceně

Porovnejte ceny mezi 3 obchody a baleními s 30 nebo 90 kontaktními čočkami. Nyní je nejnižší měsíční cena 690 Kč a nejvyšší je 858 Kč. Ušetřete až 20%.

Kupte si Live Daily Disposable online za nejlepší a nejnižší cenu. Vždy najdeme pro vás nejnižší cenu. Děláme to tím, že neustále sledujeme nejlepší nabídky online.

Live Daily Disposable se prodává v krabicích po 30 nebo 90 kontaktních čočkách.

Informace o produktu

 • Název
  Live Daily Disposable
 • Doba nošení
  Jednodenní čočka
 • Výrobce
  CooperVision
 • Materiál
  Somofilcon A
 • Obsah vody
  56 %
 • Přenos kyslíku
  86 Dk/t
 • Lze nosit při spánku
  Ne
 • UV filtr
  Ano
 • Rozsah dioptrií
  -10 do 8
 • Průměr čočky
  14
 • BC
  8.6
Přečtěte si více na webových stránkách výrobce: https://coopervision.com/.

Doprava

Všechny obchody uvedené na této stránce dodávají do Česká republika. Typická doba dodání je 1-3 dny, zatímco některé obchody mohou trvat až 3-7 dní. Přesný čas dodání najdete na webových stránkách obchodu. Pokud potřebujete rychlé dodání kontaktních čoček, existují obchody, které tuto službu nabízejí.

Popis

CooperVision vyrábí čočky Live Daily Disposable z materiálu Somofilcon A, které nabízí pohodlné nošení a snadnou manipulaci. Čočky Live Daily Disposable jsou ideální pro aktivní životní styl a korekci krátkozrakosti a dalekozrakosti. Tyto denní čočky jsou oblíbeným doplňkem portfolia tohoto renomovaného výrobce.

Čočky Live Daily Disposable jsou vyrobené z materiálu s vysokou propustností kyslíku (86 Dk/t), který zajišťuje optimální a zdravé množství kyslíku pro rohovku během celého dne. Velmi vysoký obsah vody (56%) v materiálu čoček v kombinaci s technologií AquaGen zajišťuje mimořádné pohodlí nošení, a to i během dlouhých a náročných dnů.

Čočky Live Daily Disposable jsou schopné přitahovat a vázat vlhkost, takže se nemusíte bát, že by se materiál čoček vysušil. Toto je zvláště výhodné pro ty, kteří trpí suchýma očima. Schopnost těchto čoček udržovat vlhkost zajišťuje, že jsou pohodlné k nošení po celý den.

Je třeba zdůraznit, že se jedná o jednodenní čočky - každý den se používají nové čočky a nemusíte se starat o jejich údržbu ani používání přídavných doplňků. To může být velkým plusem pro ty, kteří stále přemýšlejí o přechodu na kontaktní čočky, ale váhají kvůli potřebě starosti o ně.

Doba nošení

Live Daily Disposable je jednodenní čočka. Jednodenní čočky, známé také jako 1-denní čočky nebo čočky na jedno nošení, se nosí jeden den a poté se vyhodí.

Recenze

Live Daily Disposable má průměrné hodnocení 4,7 na základě 3 recenzí. Klikněte zde pro odeslání recenze.

Doporučení pro vás

Další vyhledávání