Clariti Elite - Porovnejte Ceny

Clariti Elite
(2)

Porovnejte ceny od 190 Kč do 206 Kč.

Cena je spočítána na měsíc (2 čočky).

Porovnejte ceny od 190 Kč do 206 Kč. Cena je spočítána na měsíc (2 čočky).
Zobrazit cenu pro
Velikosti balení

poznámka: některé odkazy mohou být sponzorované.

Historie cen

Nejnižší cena během posledních 11 měsíců je 175 Kč za měsíc.

Aktuálně je nejnižší cena 190 Kč za měsíc.

Jak koupit kontaktní čočky online?

Pokud jste ještě nikdy nekoupili kontaktní čočky online, můžete sledovat náš jednoduchý průvodce: jak koupit kontaktní čočky online.

Informace o ceně

Porovnejte ceny mezi 2 obchody a baleními s 6 kontaktními čočkami. Nyní je nejnižší měsíční cena 190 Kč a nejvyšší je 206 Kč. Ušetřete až 8%.

Kupte si Clariti Elite online za nejlepší a nejnižší cenu. Vždy najdeme pro vás nejnižší cenu. Děláme to tím, že neustále sledujeme nejlepší nabídky online.

Clariti Elite se prodává v krabicích po 6 kontaktních čočkách.

Informace o produktu

 • Název
  Clariti Elite
 • Doba nošení
  Měsíční čočka
 • Výrobce
  CooperVision
 • Materiál
  Somofilcon A
 • Obsah vody
  56 %
 • Přenos kyslíku
  86 Dk/t
 • Lze nosit při spánku
  Ne
 • UV filtr
  Ano
 • Rozsah dioptrií
  -10 do 8
 • Průměr čočky
  14.2
 • BC
  8.6
Přečtěte si více na webových stránkách výrobce: https://coopervision.com/.

Doprava

Všechny obchody uvedené na této stránce dodávají do Česká republika. Typická doba dodání je 1-3 dny, zatímco některé obchody mohou trvat až 3-7 dní. Přesný čas dodání najdete na webových stránkách obchodu. Pokud potřebujete rychlé dodání kontaktních čoček, existují obchody, které tuto službu nabízejí.

Popis

Čočky Clariti Elite jsou měsíční kontaktní čočky od výrobce CooperVision. Jsou vyrobeny z materiálu Somofilcon A, což je silikon-hydrogelový materiál, který dokáže očím poskytnout velké množství kyslíku, zatímco udržuje dostatek vlhkosti pro pohodlné nošení. Vaše oči se budou cítit svěže a zdravě po celý den.

Clariti Elite mají vyšší obsah vody, který dosahuje 56%, a jsou schopné zadržet vodu na svém povrchu a udržovat tak vlhkost po celý den. Tato technologie se nazývá WetLoc a je používána při výrobě čoček pro zajištění stálé vlhkosti při jejich nošení. Díky tomuto procesu je vlhkost rovnoměrně distribuována po povrchu čoček a napodobuje přirozený stav hydratace zdravého lidského oka.

Clariti Elite jsou nastaveny pro nošení po dobu 30 dní. Uživatelům nabízejí optimalizovaný design a unikátní technologii. Jejich vyjímečné vlastnosti přicházejí díky technologii WetLoc™. Silikon-hydrogelové kontaktní čočky jsou zdravější alternativou k hydrogelovým čočkám. Poskytují více kyslíku rohovce a díky své vysoké propustnosti pro kyslík zůstávají oči zdravější.

Čočky Clariti Elite obohacují správnou rovnováhu propustnosti kyslíku, vysoké vlhkosti, nízkého modulu, vysokého obsahu vody a bez povrchové úpravy, což vytváří čočku, která poskytuje optimální pohodlí a zdraví rohovky. Clariti Elite Advanced Edge Technology poskytuje velmi tenké okraje čoček, což snižuje pocit čočky a zvyšuje pohodlí.

Doba nošení

Clariti Elite je měsíční čočka. Měsíční čočky, známé také jako 30-denní čočky, se nosí po dobu 30 dní. Některé mohou být nošeny i během spánku.

Recenze

Clariti Elite má průměrné hodnocení 5 na základě 2 recenzí. Klikněte zde pro odeslání recenze.

Další varianty

Doporučení pro vás

Další vyhledávání